Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

meganede 200 nm Tork var Leon hakkında pek bilgim yok :confused:

o zaMan değiştiriyorum Leon Akarrr !!!! puhaha

Toyotaanın 2003model otomatiğini kullandım çok başarılıydı ama yeni toyotalardaki viteslerin geçişleri acemi bi bayanın manuel kullanışını andırıyor resmen....:) bence bu araçların içinde en iyisi leon fanatiği olduğumdan değil honda otomatikte gayet başarısız buda yakıtındanda belli ediyor kendini bariz aktarma yüzünden çok yakıyor geçişler almanlara göre başarılı değil....

Toyotaanın 2003model otomatiğini kullandım çok başarılıydı ama yeni toyotalardaki viteslerin geçişleri acemi bi bayanın manuel kullanışını andırıyor resmen....:) bence bu araçların içinde en iyisi leon fanatiği olduğumdan değil honda otomatikte gayet başarısız buda yakıtındanda belli ediyor kendini bariz aktarma yüzünden çok yakıyor geçişler almanlara göre başarılı değil....

abi hondanın vitesi sorunsuz ama çok yakıo orası kesin :D ama leon tabiki dsg vitesle bambaşka :D

Geri
Üst Alt