Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon tavan ve kelebek cam kaplama

aracınız çok güzel olmuş.Güle güle kullanın.
Bende tavan kaplama yaptırmayı düşünüyorum ama istanbulda nerede yapılır ve işçiliği iyi bi yer olması gerekir hiç bilmiyorum ben.:confused:
tavan kaplama yapılınca polisler çeviriyor deniyordu ruhsata işletmek gerekiyor mu ?

aracınız çok güzel olmuş.Güle güle kullanın.
Bende tavan kaplama yaptırmayı düşünüyorum ama istanbulda nerede yapılır ve işçiliği iyi bi yer olması gerekir hiç bilmiyorum ben.:confused:
tavan kaplama yapılınca polisler çeviriyor deniyordu ruhsata işletmek gerekiyor mu ?

ben yaptırdım burçak abla bostancıda 3-m de çok memnunum valla şiddetle tavsiye ediyorum poliste bir sıkıntı olmuyo :)

100 - 150 arası birşey ama ruhsata işlet bence kafan rahat olsun polislerle yüz göz olmaya değmez ;)

teşekkürler beğenileriniz için, kesinlikle güzel ve farklı duruyor, polis konusunda aracın %30 geçince işletmek gerekiyormuş, aracın 4 tarafı aynı renk, tabi polis isterse stok arabada bile kusur bulabilir:) fiyat olarakta ben 150 TL yaptırdım, ama en önemlisi işçilik yani arabanın üstünde folyoyu neyle kesiyorlar boyayı çizmeden:eek:key:

mete bende arka kelebek camlara kaplatmayı düşünüomda nerde yaptırdın acaba bide cam filmi çekiolarmı ben çektirdimde hoşuma gitmio tekrar çektircem

peki kaplama yaptırdığımızda aracın boyasını vs.. garanti kapsamından çıkaran bir durum oluyor mu ?

peki kaplama yaptırdığımızda aracın boyasını vs.. garanti kapsamından çıkaran bir durum oluyor mu ?

istediğiniz zaman söküp çıkarıyorsunuz, uzun yıllar kalırsada solventi var hiç leke bırakmıyor aksine boyanızı koruyor, pasta sürülemiyor ama cilalanabiliyor:eek:key:

mete bende arka kelebek camlara kaplatmayı düşünüomda nerde yaptırdın acaba bide cam filmi çekiolarmı ben çektirdimde hoşuma gitmio tekrar çektircem
İbrahim gördüğün gibi folyo çektirdim, çektirdiğim yer sadece folyo kaplamayla uğraşıyor bende sordum ;suyla yapılan şey bizi bozar dedi :D zaten kelebek camada film pek tutmuyor, folyoyu ısıtarak şekillendiriyor, bende düşünüyorum film çektirmeyi iyi biyer bulursam haber veririm

Burcak , eger yaptirmak istersen sana maslaktaki meshur herkesin bildigi folyocuyu tavsiye ederim..ben de orada yaptirmistim ama muayeneden gecemezse sokturucem ne yazik ki...

Geri
Üst Alt