Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon tavan ve kelebek cam kaplama

Bende kaplatmayı düşünüyorum gittim aksarayda bi yere 300 lira dedi tavan arka tampon ve aynalar için fakat malzeme 3m miş,3m kaplatan var mı acaba bilgisi olan yardımcı olursa memnun olurum

güzel olmuş. şu orjinal jantları koyu renk boyatan birileri olsa da nasıl görünüyor canlı canlı öğrensek :)

mrb benımde eskı kasa leonum var ancak ıc kapı kolları yıpranmıs onlara bı cozum onerısı olan var mı acaba?

Bende kaplatmayı düşünüyorum gittim aksarayda bi yere 300 lira dedi tavan arka tampon ve aynalar için fakat malzeme 3m miş,3m kaplatan var mı acaba bilgisi olan yardımcı olursa memnun olurum

3m carbon mu yoksa folyo mu? eğer folyo ise çok fiyat vermişler ama 3m carbon ise çok iyi fiyat

işçilik iyiyse yaptır, yoksa keserken falçatayla filan keserse çıkardığınız zaman araç güzelce çizilmiş olur, fiyatta iyi ama biraz düşebilir, benim yaptırdığım yer kesim için neşter kullanıyordu, çünkü tavanlarda cita olmadığından düzgünce kesilmesi gerek

istanbulda tavsiye edeceğiniz bir yer varmı arkadaşlar.?

Geri
Üst Alt