Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon tavan ve kelebek cam kaplama

mete

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, sonunda tavanı kaplattım, bide arka ve ön kelebek camları kaplattım, yorumlarınız bekliyorum:eek:key:

10 numara olmuş güle güle kullan.nerede ve ne kadara yaptırdın.paylaşırsan seviniriz..

çok güzel olmuş güle güle kullan sen mi kapladın kaplattın mı? sabahtan beri uğraşıyorum vitez topzunu kaplamak için kavisli olduğu için pot yapıyor...deli oldum..baktım olmuyor..gittim sigara kutusu kapladım hatları düz diye..

aynalar çok hoş duruyor..

fiyat merak ediyoruz:)

arabam yeni:) üstünde oynamaya kıyamıyorum aslında ama..aklımda olan değişikliklerden biri tavan kaplaması

150 tl ye yaptırdım, 3 yıl garantili ürün, tavan + arka kapı kolu olan kelebek camları onlar daha güzel oldu bence çünkü oraya içten cam filmi çekilmiyor, bide işcilik 1.sınıf başında durdum yapılırken

çok güzel olmuş güle güle kullan sen mi kapladın kaplattın mı? sabahtan beri uğraşıyorum vitez topzunu kaplamak için kavisli olduğu için pot yapıyor...deli oldum..baktım olmuyor..gittim sigara kutusu kapladım hatları düz diye..

aynalar çok hoş duruyor..
varol abim ibizamda iç kapı kolları ve panjuru tamamen kendim kaplamıştım fön makinesi ile biraz ısıtarak çalışırsan folyo esniyo ve rahat rahat şekil verebilirsin böylece abim

Varol Abi varsa kaplatmayı düşündüğün yer, gel tanıştırayım seni, işçilikleri çok iyi:eek:key:

ayna on numara görünüyo... güle güle kullan...

Geri
Üst Alt