Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Leon Stylance 1.6" hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.

abi hayal dünyasında filan yaşadığım yokda ben ne görüyosam ne kadar akaryakıt alıyorsam onu biliyorum ki bu arada benzinde 6,5-7 değil ortalamam abi yukarda yazdığım gibi max 8,5 8,8 yakıyorum buda lpgde tamı tamına hesapladığımda 10-10,3 yakıyor yani 1,5 litre fazla. he sizin dediğiniz 10lt gaz yakmaksa doğru ama ben yolbilgisayarından baksetmiştim. hala saçma geliyorsa arabaları değişebiliriz inanmayanlarla 1 depoda normal kullanımla (canını alarak değil) en az aynı sonuçları yakalarım abi
o zaman seni benim aracı yakmaya davet edıyorum kardeşim nasıl olsa kasko var alırız parayı :) nedeni ise kardeşim 100 tl ye depo fullenıyor 280 km yol yapıyor şerefsiz :mad: buda 350 kuruşa denk gelir.nasıl oluyor bu sence :confused:

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
o zaman seni benim aracı yakmaya davet edıyorum kardeşim nasıl olsa kasko var alırız parayı :) nedeni ise kardeşim 100 tl ye depo fullenıyor 280 km yol yapıyor şerefsiz :mad: buda 350 kuruşa denk gelir.nasıl oluyor bu sence :confused:
abi kesin bi sıkıntı war naptın sen 35 krş hayal ya nasıl yakarsın. bi ayara götür bi bakıma sok bi bişeyler yap abi çok şaşırdım wallapuhaha

Bütçeniz nedir eğer sakın kullanırsanız 2.0tfsi kmde 30 kuruş yakiyor

• Beğen

Abi rakamlar çok fazla gerçekten 35 krş..arabayı almadan tırsmaya başladım :D

Bütçeniz nedir eğer sakın kullanırsanız 2.0tfsi kmde 30 kuruş yakiyor

Benim şuan da kafamda çizdiğim olay şudur, benzinli olarak kullanmıyacağım kesin. LPG'de (24-25-26 son nokta 27) krş yaksın razıyım ama 30 krş LPG'de yakarsa düşüncelerim değişir bu arabaya karşı o yüzden net cevap alamadım henüz sıkıntı büyükkkkkkkk :D

30 lt ile 300 km gidiyorum. 1 e 10.bu hesaplama lpg taktığımdan beri şaşmadı.hemen hemen aynı hep hesap.litre fiyatı ne olursa onu yakıyorum km de.şuan 2.82 litre fiyatı yani 28 kuruş yakıyorum demektir.tabi bu karabük trafiğinde böyle.başka yerlerde ne olur onu bilemem.

• Beğen
Geri
Üst Alt