Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kol dayamasını monte etmek için Doğuş "165 lira tutabilir" dedi!

Bakımından, servisinden memnunum ben ama özellikle kol dayama konusunda neden böyle yapıyorlar bilmiyorum.

Bu tür saçmalıkları duyunca artık şaşırmıyorum. Adını vermek istemediğim büyük bir markanın yetkili servisine daha önce kaza yaptığım arabamı ekspertiz raporu almak için bıraktım. 3 gün sonra çok uçuk bir fiyat çıkardılar, ben de yaptırmaktan vazgeçip o şekilde satmaya karar verdim. Benden 3 günlük park parası istediler. Bunu isteyen servis, arabayı aldığımdan beri her türlü bakım-onarımını yaptırdığım servis. Gerçekten bizi enayi olarak görenlerle iş yapmayın. Garantiniz bittiyse yetkili servise çokta takılmayın.

Kolçak için 3 saat sürer diyen zihniyeti alkışlıyorum. Kendisi Guiness rekorlar kitabına geçmeye mi çalışıyor acaba, dünyanın en uzun süren montajı olarak?

Bu sabah kol dayamasını almak için Doğuş Oto'ya gittim. Fiyatını yanlış hatırlamışım, 629 liraya aldım ve içimden geçenleri biraz ifade etmek için servise gittim. Bana da dün eşime telefonda söylenen 3 saat sürecek, pazartesi bakabiliriz şeklindeki ifadeleri etmeye başladılar. Baktım etrafta bir sürü müşterileri var, avazım çıktığı kadar bağırmaya başladım. Bunun üzerine kravatlı ve takım elbiseli bir bey geldi ve benimle ilgilendi. Bir çay verdiler. Çayı içtim, ayağa kalktım etrafa bakayım biraz dedim, bir de ne göreyim: 5 dakika geçmişti ama kolçak monte edilivermiş. Bana hatalı bilgi verdiklerini, Seat Leon'un 2 tip kolçağının olduğunu, bunun bir tanesinin takılması için orta konsolun tamamen sökülmesinin gerektiğini söylediler. Ben de böyle birşey olamayacağını, Leon'un 2 tip kol dayamasının birbirinden tek farkının üzerindeki derinin rengi olduğunu ifade edip, borcumu sordum. Bana borcum olmadığını, özür dilediklerini ifade ettiler. Ben de teşekkür edip çıktım.

Ancak bu durumdan ben o kadar da mesut, bahtiyar olmuş değilim. Bu davranışın daha kötü bir tavır olduğunu düşünüyorum. Demek ki işimizi hallettirmemiz için bağırmamız gerekiyor. Böyle bir durumu yaşamaktansa, monajı yapan kişinin hakkı olan ücretini verip, mutlu mesut ayrılmayı isterim.

Kol dayamayı inceleyebildiğim kadarıyla, hakkı olan fiyatın 100 lirayı geçmemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu ürünün satışından haksız kazanç sağlayanların Allah müstehakını versin.

Ben bu olayda kesinlikle art niyet ararım. 3 saat desinler cıngar çıkartınca 5 dakkada taksınlar ki zaten olması gereken süre de bu. Başka tip kol dayama falan yok bir taraflarından atmasınlar ulan göz göre göre enayi yerine koyucaklar adamı ya.

Kapağın fiyatını duyunca beni bir gülme tuttu, satıcı arkadaş da dayanamadı o da güldü biraz. :)

Doğuş esenyurt'a lip almaya gittim 99 lira imiş 70 di 99 olmuş eyvallah işçilik ne kadar dedim 130 lira dedi ondan sonra gelde memnun kal bu servislerden

arkadaşlar leonlarda 2 tip kolçak olduğu doğru. birinde kolçak içerisine usb ve ipod girişi olan model var. ancak bizim bahsettiğimiz model bu değil. çünki bizim araçlarda usb standart geliyor. servis bu bilgiyi vermeyerek bilinçli müşteri suistimalinde bulunuyor

Geri
Üst Alt