Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Folyo Uygulaması

Güzel olmus hayırlı olsun :) Bizim arabada logo cercevesi oldu olası siyah abi boyatmak zorunda kalmadım:)

ışıktan sanırım...hiç gözüme takılmadı böle bi durum volkan...yapym ama dediğini...saol kardeşim ;)

bu arada demin emre demişim pardon..mert olcakti=) biraz hastayim da halsizlikten saçmaladim..
dediğim gibi ışıkda yanıltmış olabilir sen yine eşit ışık dağılımı olan bir yerde tam karşidan bir bak o dediğim yere.öyle birşey varsa tarifini verdim ztn düzeltirsin

bu arada demin emre demişim pardon..mert olcakti=) biraz hastayim da halsizlikten saçmaladim..
dediğim gibi ışıkda yanıltmış olabilir sen yine eşit ışık dağılımı olan bir yerde tam karşidan bir bak o dediğim yere.öyle birşey varsa tarifini verdim ztn düzeltirsin

eyw saol volkan...geçmiş olsun sanada ;) ön tampona plaka takmayınca gece bu şekilde hiçte fena gözükmüyo...biraz daha korkutucu gözüküyo gece,,gündüz biraz daha sempatik sanki :D

---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

güle güle kullan kazasız belasız

özgürcüm saol ;)

güle güle kullan mertcim, hayırlı olsun, sıra cupra tamponda :)

çok güzel olmuş güle güle kullan bu tampon da plakasız harika duruyo bide tavanda kaplansa çok daha güzel olabilir gerçi daha bende yaptıramadım ama :)

Geri
Üst Alt