Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra

Bu aracı Türkiyede kullanırsan birde benzin istasyonuna ortak olman lazım..

Bu aracı Türkiyede kullanırsan birde benzin istasyonuna ortak olman lazım..

benzin istasyonuna ortak olmak için artık 500 600 hp ye gerek yok sağolsunlar 100 hp bile ortaklık istiyor artık 4 tl litre fiyatı bu nasıl bir yönetim anlam veremiyorum adama iyi dedikçe takmaya çalışıyor:mad:

Olaya gunluk kullandıgınız arabalarınız gıbı yaklasıyorsunuz,600hp onden ceker araba da var 700hp de.Yapılıs amacı nedır,roll yada drag.Drag da adamı gıdıp 4 cekerler ıle kaldırmıyorlar sonucta.b derece yaptıgı zaman degerlendırmesı de ona gore oluyor.Adam 600hp araba yapıp trafıkte ona buna makas atmıyor atamazda zaten :) Cupralar zaten k04 lu halının en dolu seklıyle 350-380bg arasında gucler yakalayabılıyorlar ve hıc de sorun olmuyor onceden ceker araba olmasına ragmen.Dayanıklılık konusundada arabayı zorlaya zorlaya kullanmadıktan sonra kolay kolay bsey olmaz,onemlı olan doguru basıncta dogru Af ıle arabayı yurutmek.Taktıkları turbo ıle 1,7-1,8 bastırcak olsalar cok daha fazla guc alırlar kı kırmamak adına acmamıslardır emınım.
Stock sanzımanla 500-600hp arası yapılmıs 1.8t ler var catlama patlama da olmuyor,yenı cupranın sanzımanının da kotu olcagını sanmam

Eyvah eyvah fazla söze ne hacet....................

Olaya gunluk kullandıgınız arabalarınız gıbı yaklasıyorsunuz,600hp onden ceker araba da var 700hp de.Yapılıs amacı nedır,roll yada drag.Drag da adamı gıdıp 4 cekerler ıle kaldırmıyorlar sonucta.b derece yaptıgı zaman degerlendırmesı de ona gore oluyor.Adam 600hp araba yapıp trafıkte ona buna makas atmıyor atamazda zaten :) Cupralar zaten k04 lu halının en dolu seklıyle 350-380bg arasında gucler yakalayabılıyorlar ve hıc de sorun olmuyor onceden ceker araba olmasına ragmen.Dayanıklılık konusundada arabayı zorlaya zorlaya kullanmadıktan sonra kolay kolay bsey olmaz,onemlı olan doguru basıncta dogru Af ıle arabayı yurutmek.Taktıkları turbo ıle 1,7-1,8 bastırcak olsalar cok daha fazla guc alırlar kı kırmamak adına acmamıslardır emınım.
Stock sanzımanla 500-600hp arası yapılmıs 1.8t ler var catlama patlama da olmuyor,yenı cupranın sanzımanının da kotu olcagını sanmam

biz tabi aracı günlük kullanım içinde düşünüyoruz bu yüzden fazla geliyor tabi bu benim fikrim önden çekişli bi araçta 600hp çok fazla sonuç iyi bir araba yapıp sınırları zorlamaksa yada sadece drag ve roll tarzı hazırlamaksa tamam ama bu insanların hepsinin bunları 2. araç olarak kullanmadıklarını düşününce tuhaf geliyo yurt dışında bu beygir güçlerinde araçlar elbet var parça sıkıntısı yok bilgi sıkıntısı yok şahsen ben bir cupra sahibi olsam bu güçleri yüklemeye korkardım zaten yurtdışında bi araç yapıcaksam kesinlikle bu bi v8 amerikan olurdu hayalim budur zaten adamlar kötü yapmamış ama bu hpleri yakalamak için tırmalayan bir insan motoru zorlamadan kullanıyo olamaz benzin sıkıntısı yok parça çok daha ne olsun lüks hayat :) bu konuda bilgin takdire değer Can birçok şeyi senden öğrendim....:eek:key:

günlük düşünmüyoruz tabi ama şuda bir gerçek drak ta olsa rolling de olsa bu güçle araç devamlı saracak en güzeli madem bu güç alınacak 4 çeker tabi bu benim düşüncem diğer görüşlere saygım var

Kesınlıkle 4 ceker olsun ısterım bende,bu kadar bg lı onden ceker yapmak deıl zaten adamların da amacı,cupra da 600hp cıkarıdık meselesı

bende kendi tercihimi söyledim adamların tercihi kendilerine :)

Geri
Üst Alt