Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra

sorun olmaması imkansız gibi geliyo bana bu araba bu torka ne kadar dayanabilir RS4 mü bu şanzuman dayanmaz bu güce.... Acaba neler kullanıldı motor yapımında parçalar neler....

abı TFSI ılerın suyuna gıdersen cok basarılı motorlar;)

Şemun eminim çok başarılı ve güzel motorlar ama kim ne derse desin bu benim fikrim ben bu arabayı bu hale getirip kullanamam içim acır ne olursa olsun bu araçlar belirli bi düzeye kadar yürüyen aksamı dişlileri taşıyabilir ben buna inanıyorum her aracın taşıyabileceği bi güç var bu biraz fazla geldi bana :)

Şemun eminim çok başarılı ve güzel motorlar ama kim ne derse desin bu benim fikrim ben bu arabayı bu hale getirip kullanamam içim acır ne olursa olsun bu araçlar belirli bi düzeye kadar yürüyen aksamı dişlileri taşıyabilir ben buna inanıyorum her aracın taşıyabileceği bi güç var bu biraz fazla geldi bana :)

abi tebrikler en ıyı lafı demıssın BELIRLI BIR DUZEYE KADAR

abi tebrikler en ıyı lafı demıssın BELIRLI BIR DUZEYE KADAR

Aynen öle kardeşim bu düzeyi baya aşmış tamam gitmeye gider ama ne kadar km yapar nasıl gider o bence riskli ve motora çok zarar verdiğini düşünüyorum bu kullanımlada alakalı..... RS4 bile modifikasyonda MTM aracı bu torklara ve hplere çıkardığında motora ekstra güçlendirici blok koyuyo ankarada bi araçta vardı hatta harikaydı ama bu araçta neler var çok merak ettim:confused:

en idaali 350 hp yeter artar bile iki çekerde gereksiz güçler bunlar

Harika değerler müthiş hızlanıyor ama evet bu motor için 653 bg süper rakam falan 4 silindir bir motor ömrü kısa olur :)

Geri
Üst Alt