Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon CUPRA vs E92 M3 DGK

bu cupra hangi cupraydı plaka ne

m3 yalamış ..bmw lerin merco ların en büyük özelliği zaten hıza sonr ulaşıyorlar ama hızda kalabiliyorlar..ve tabi ki içindeyken verdiği güven hissi...cupra kısa mesafede fırlıyor...gidiyor..diğeri bir efsane zaten..M3

kendimi şimdi arabanın içine koydum ve düşünüyorum 250 ile gidiyorum biri geliyor geçiyor..brrr brrrr silkeleniyorum

Maşallah cupra cok guzel yurumuş, m3 dıyıcek bişey yok zaten:)

Aynen abi , 250 km/h beni heyecanlandırmayabilir fakat yanımdan birinin sollaması hayli adrenalin olur :D

hiç sorma 250 bile güçlü bir sürat hangi araç ile olursan ol..ve yanından biri gelip geçiyor..çökerim..orda yaşlanırım..tabi mutlaka geçilebilirsin...senden güçlü çok araç ver piyasada ama onları hep youtube dan izlediğimiz için..canlısı moral bozar..
mod öyle olmalı..güçlü aracın olsun..güçlü arkadaşların olsun araçları güçlü olmasınpuhaha tabiki şaka..bizde haset e yer yok

Geri
Üst Alt