Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Carbon Aksesuarlar !!! sizce nasillar?

şu an var olan'ları biraz daha kullanıp hevesini alsan sonra diğerlerindende çabuk sıkılmazsın...karar yinede senin tabii.fakat zafer'in arabası on numara...

cezmi abi bende zafer abinin arabasinda gordum zaten bunu,ancak biliyosundur onun ki piano black degil kendi arabasinin orjinal renginde yanardonerli acayip bi renk,araci inanilmaz degistirmis,zafer abinin arabasina bindigimde sanki baska bi araca biniyorum sonra kendiminkine geciyorum arabadan soguyorum,yani okadar deli oluyorum orjinal rengine..

aracın siyah olsa karbon süper olurdu..

çok emek verdi aracı o hale getirmek için

bende düşünmüştüm bunları yaptırmayı sonra bi kaç kişi yazın güneşte çok yansıma yapar dediler kadran göstergelerin üst kısmı için sonra vazgeçtim yinede sen bilirsin değişiklik her zaman iyidir.

aracın siyah olsa karbon süper olurdu..

ici siyah zaten hepsinin,disariyla baglantisini cozemedim ben yigit kardesim :)

---------- Post added at 12:53 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

çok emek verdi aracı o hale getirmek için

allah razi olsun, simdi benimle ugrasiyo bide :)

---------- Post added at 12:55 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

bende düşünmüştüm bunları yaptırmayı sonra bi kaç kişi yazın güneşte çok yansıma yapar dediler kadran göstergelerin üst kısmı için sonra vazgeçtim yinede sen bilirsin değişiklik her zaman iyidir.

bu acidan hic bakmamistim olaya abi piano black,te ole bir promlem olabilir haklisin..

hakan ben sana diyorum kardeşim. git zafer abinin yakasına yapış. nerde yaptırdıysa aynısını yaptır sende. carbonu beğenmedim bu arada. gerçi canlı nasıl durur onuda bilemem ama şu bir gerçekki zafer abinin arabasının içi on numara

carbon tek geçerim..

ayni fikirdeyim adas.. :)

---------- Post added at 13:01 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

hakan ben sana diyorum kardeşim. git zafer abinin yakasına yapış. nerde yaptırdıysa aynısını yaptır sende. carbonu beğenmedim bu arada. gerçi canlı nasıl durur onuda bilemem ama şu bir gerçekki zafer abinin arabasının içi on numara

abi carbon dedigimiz olay kevlardan dokunan cok ozel bir parca aslinda..inan spor arabalarin yegane parcalarindandir cunku cok hafif ve cok uzun omurlu oluyolar..

arabanın üzerinde duruşunu düşünmek lazım. sen zevkli adamsın güzel durur dersen güzeldir o zaman. fiyatları nasıl uygunmu

Geri
Üst Alt