Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Body Kit Komple 1.400TL

700 boyasız fiyat bir de..milleti iyice enayi yerine koymaya başladılar

çok para bence ayrıca bu tamponcular aero ile cupra tamponu ayırt edemiolar bence hatta aero diye sorunca o ne diyo :D

İbrahim Cupra Tampon Aero Tampon ne çok iyi biliyorum ilan sahibi resimleri değiştirmiş.Sabah Görüştügümde İstedigin tampon takımını yaparız dedi.Sana Kalmış Ön cupra Arka aero olması buna marşpiyel spoyler'de dahil...

ön tanpon çok pahalı ama diğierleri düşünüle bilir araştırmak lazım paylaşım için teşekkürler

Mehmed bin Süleyman Fuzuli.. :D :D

bugün serviste sordum ön tampon fiyatı herşey dahil ( içinde makyajlı kasa için ön panjurda var ) 1700 TL dedi :D

iyi de neden kirmizi buyuk harfler??? Acil kan araniyor zannettim...

İbrahim Cupra Tampon Aero Tampon ne çok iyi biliyorum ilan sahibi resimleri değiştirmiş.Sabah Görüştügümde İstedigin tampon takımını yaparız dedi.Sana Kalmış Ön cupra Arka aero olması buna marşpiyel spoyler'de dahil...

Hakan sana yazılmış birşey değil o bende söyedim aynını piyasada bir çok ilan var adamın arabasında aero kit var adam cupra görünümlü yada cupra tamponlu yazıyor satılık ilanını yada tamponcu adam aero tamponada cupra diyor

senin koydugun ilanda öyle yapmış arka aero tampon adam cupra body kit demiş cupranın bi kere body kit i yok cupranın ön ve arka tamponu var oda cupra için üretilen tamponları biz kendi arabamıza takıp duruyoruz:) yani senin üzerine alınacagın bir durum yok aero ile cuprayı sitemizden bilmeyen adam yoktur zaten

ama adam mesajın altına yazmış cupra ön tampon 700 tl diye o fiyat çok fibere 700 verilmez daha bunun boyası var ki fiberde en önemli olay boya en iyi işçiliik neredeyse ona yaptırmak gerek oda en ucuzu 200 desen 900 olur ki 1000 tl ye mal olur her halukarda ilk darbede tampon paramparça...

geçende fiber aero tamponla arkadaşın biri yolda kasaya sanırım çarpmıştı tamponu tampondan eser kalmamıştı

ben 1 ay önce servisten cupra ön tampon aldım boyası herseyı dahıl 870 lıra tuttu 700 lıra fıbere vermek akıl işi değil sanırsam

Geri
Üst Alt