Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Coupe. ??

Umut boyutlarda bi değişiklik yokmuş gibi geldi bana, ızgara daha belirgin olmuş farlarda 3 serisi 2005e yakın esintiler var ve silecekler yan direklerden tekrar aşağılara inmiş görüşü kısıtlamasın diye herhalde. bana kasa değişiminden çok yine makyajmış gibi geliyor detaylar hariç ana hatlar aynı korunmuş gibi.

Umut boyutlarda bi değişiklik yokmuş gibi geldi bana, ızgara daha belirgin olmuş farlarda 3 serisi 2005e yakın esintiler var ve silecekler yan direklerden tekrar aşağılara inmiş görüşü kısıtlamasın diye herhalde. bana kasa değişiminden çok yine makyajmış gibi geliyor detaylar hariç ana hatlar aynı korunmuş gibi.

abim Golf VI makyaj değilse bu kesin yeni kasa.. :D :D

Yiğit sana inat gidip 160hp golf bakacam :D:D

ama her şirketin 1 kere makyaj hakkı var diye biliyorum ve kasa değiştirmek durumundalar

maketten başka bişey değil :D bu resmin tamamını bi forumda görmüştüm eğer bulursam koyarım :D

Zaten maket bakınız arabanın etrafına palto var sandalye var büyük daha ne olsun...

Bu makete yakin bir concept cikti piyasaya cenevre fuarinda....seat ibe..googledan aratip detayli bilgiye ulasabilirsiniz.

Volkanın da dediği gibi yeni Leon'un bu elektrik konseptinin üzerine geliştirileceği bir çok yabancı otomobil dergisinde yer aldı..yani yeni Leon aşağı yukarı bunun gibi bişey olacak dostlar..ben A3'e benzettim tabi seri üretim de bu farklılık gösterecektir...Fakat arka stop tasarımı yeni Alfa 149'un aynısı sanki...(Giulietta)
ac0d785a60b9c0b68ef779f13f8d0109.jpg

2655e95dc5ad07d564ff073d94884be4.jpg

728116c32e05f66e1836c59120086524.jpg

Geri
Üst Alt