Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Beyaz Ampul

kratostol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün servisteydim. laftan laf açıldı konu xenon farlara geldi. servisteki arkadaş 150tl ye osram marka beyaz ampul taktıklarını ve aracın beyninde..vs herhangi bir sorun çıkmadığını söyledi. aranızda beyaz ampul taktıran oldu mu ?
(exnon ile karıştırmayın lütfen. exenon değil)

lütfen bir dahaki gidişinizde görevli arkadaşa 150 liraya kaliteli xenon kitler takılabilirken, 2 tane ampule 150 lira vereyim diye sorarmısınız benim adıma

alacaksanız xenon kit alın, ampul olayına sakın girmeyin. ampul hem dış görünüş olarak hem de size sağlayacağı aydınlatma performansı olarak çok vasat kalacaktır. hele ki yağmurlu havalarda sürüş sizin için riskli olacaktır.

beyaz ışık istiyorsanız xenon kitten şaşmayın

lütfen bir dahaki gidişinizde görevli arkadaşa 150 liraya kaliteli xenon kitler takılabilirken, 2 tane ampule 150 lira vereyim diye sorarmısınız benim adıma

alacaksanız xenon kit alın, ampul olayına sakın girmeyin. ampul hem dış görünüş olarak hem de size sağlayacağı aydınlatma performansı olarak çok vasat kalacaktır. hele ki yağmurlu havalarda sürüş sizin için riskli olacaktır.

beyaz ışık istiyorsanız xenon kitten şaşmayın

aynen arkadasa katılıyorum yagmurlu havalarda onu gormen ımkansız o fıyatlara xenon az daha ekleyıp kalıtelı xenon taktırırsın ısık felanda yakmıyor valla...

osram marka beyaz ampul takım fiyatı parçacılarda 35 tl ben monza xenon taktırdım takım fiyatı 150 tl ve memnunum

Osram Night Breaker serisi ampul taktırdım aracıma. Tanesi 20TL'den uzun ve kısalara 80TL tuttu toplam. Eminim ki sonradan takılan hiçbir xenon bu kadar iyi aydınlatmaz. Rengi ne beyaz ne sarı. Tavsiye ederim.

aracın görünüşü bi kenara görüş pek sağlıklı olmaz bence de uzak durun..

ok ampulden vazgeçiyorum fakat xenon olmuyor makyajlı kasaya. arıza veriyormuş mutlaka. napak biz de sarı sarı gezeriz o da eksik kalsın:eek:key: zaten farların performansından çok memnunum açıkçası bozmak da istemiyordum.

bence de, arabada mercekli bi-xenon far yoksa zaten xenon kit de tam verimli olmuyor. Sarı iyidir :)

Geri
Üst Alt