Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon(5f/mk3) fr spor yay tavsiyeleriniz...

Aracı 5'lik eibach baya düşürmüş fakat yan marspiyeller yok olduktan sonra sanki daha bi tatmin etmezlik olucak
[doublepost=1455890952,1455890723][/doublepost]@engineerr Aracına spacer uygulaması da düşünmelisin bence, bu leonlarda jantlar fazla çamurluğun içinde spacer şart sanırsam.o_O
Inşallah ay başında onu da halledicez

aliosman

Vogtland 4.5luk mu eibach 5 lik mi karar veremedim :D:D
Konfor istiyosan vogtland 4.5 . Eibach biraz daha sert cunku. Ama düşüş anlaminda eibach daha tatminkar. Vogtland'da önler arkalara gore 1 tik yuksek kaliyo. Eibachte ise tam tersi önler arkalara gore 1 tik dusuk kaliyor. Ama konfor kesinlikle vogtland

Eibach 5cm lik taktım ben 10 numara bastı ne çok ne az kitap gibi oluyor tavsiye ederim
[doublepost=1456778997,1456778926][/doublepost]Araca ailem biniyor diye düşünmeyin 5cm MK 3 de 2 parmak basıyor ideal oluyor

Konuyu hortlatalım HR MARKA KULLANAN VARMI VARSA KÇ CM lik ideal birde kodu varmı arkadaşlar @onrcal42 @VN418 hr marka yay düşünüyorum 2015 fr araç
[doublepost=1470603545,1470505991][/doublepost]Hr yay kullanan varmı kodu lazım bana arkadaşlar benzinli

Ben 5lik eibach taktım önler güzel fakat arkalar tatmin edici şekilde dusmedi
cd5d164e4d3c3f01eb0d9145aea0752a.jpg
90f2c65c8c564ba2e4dae3d5ee625fab.jpg

aliosman

bu yaylar leon yayı mı yoksa golf 7 yayı mı
ve nerden temin ettiniz ?

SELAMLAR YAYLARI TAKTIRDINMI VARSA Bİ FOTO GÖRMEK İSTERİM 3 LÜK MÜ 5 LİKMİ BİDE

Eibach 5cm lik taktım ben 10 numara bastı ne çok ne az kitap gibi oluyor tavsiye ederim
[doublepost=1456778997,1456778926][/doublepost]Araca ailem biniyor diye düşünmeyin 5cm MK 3 de 2 parmak basıyor ideal oluyor
hocam su an nasil aracin durumu konforu hakkinda felan bilgi verebilirmisin? vede virajlara girdiginde orjinal yaylari gibi esniyormu ?

5 cm eibach arkadaslar fr in en iyi uyan yayi vebce orjinalden konfor olarak hc farki yok anlamazsiniz bile basiklik onler icin ideal arkaya basmiyo zaten iki kisi oturunca gomuluyo daha basilmaz ve virajlar ah o virajlar yay i ozaman anliycaksiniz enfess

@BlackOps53 1.2 style 2015 leonada adaptif olarak uyum saglarmi ?kirmizi mi siyah olanimi ? hangisi daha iyi olur ?

Orjinal st dizel var ufak ufak baslamayi dusunuyorum sanirim ilk isim yaylarla baslicak. Benim icin konfor onemli oldugu icin voglant secmem daha mantikli olacak gibi cunku suan kullandigim sekli bile bana biraz sert geliyor. Voglant orjinalden daha yumusak veya orjinalde oldugu gibiyse sorun yok ama daha fazla sertlesmesini istemiyorum acikcasi

Geri
Üst Alt