Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 Xenon var !!!

Audi grubunda xenon takılınca sorun çıktığını duymuştum, aynı zamanda bu markaya özel Xenon kiti hazırlayanı da duymuştum. ÖZellikle silecek motorunun yanması ilginç. Ayrıca Xenon ampülü takılırken mercek şart. Karşınızdakinin göz sağlığı ve yolu görebilmeniz için.

mercekler mantıklı fiyatlara olsa kimse merceksiz takmaz zaten ben yenimaldığım araçta söktüm mesela sadece sislerde kaldı onlarıda kullanmıyorum zaten....

Bende aracımı alıcam ve xenon takmayı düşünüyorum... philips photon almayı düşünüyorum cihan abi sen hangisini aldın araca özel olanı mı yoksa normal h7 mi.. araca özeli almayı düşünüyorum..?

Murat ben Philips Photon h7 6000k aldım, araca özel falanda demediler senden duyuyorum bunu ilk

benm leonumda xenon vardı garanti dışı kalma gibi bir sorun olmadı 2011 modellerdene gbi bi değişiklik var bilemiyorum bende dışardan taktırmıştım

Arkadaşlar Cıtroende bahsettiğim gibi taktırdım 2 sene garanti verdiler arıza lambası falanda yanmadı şimdilik sorunsuz görünüyor böyle devam eder inşallah... İlginiz için çok teşekkür ederim..

Markası ne ve ne kadara taktırdın beto detaylı bilgilendirebilirmisin

Benim cordobanın üzerinde geldi ama tam beyaz değil sarı beyaz mavi karışımı gibi kısalar x- enon sadece :D

Markası ne ve ne kadara taktırdın beto detaylı bilgilendirebilirmisin

Hocam Super Vısıon HID Conservıon Kıt Marka budur... 2 yıl garantisi var... Bütün Cıtroen Modellerine aynı ürünü kullanıyorlar... Babam sürekli şehirdışına seyahat yapar yağmuruda oldu en ufak bir dağılma kör nokta oluşturmuyor gündüz gibi yapıyor...
Bu referanslardan sonra garantiden sonra düşünmeden taktırdım açıkçası şimdiye kadarda çok memnunum bir sorun yok İnşallah böylede devam eder...
Hocam 750 TL ama yılbaşına kadar 350 TL dediler fiyatta gayet makul geldi...
Bunların haricinde sormak istediğin şeyler olursa anlatırım...

Philipsden pahalıymış daha uygun olur sanmıştım, hayırlı olsun memnunsan gerisi hikaye:) Ben sislerede taktırmayı düşünüyorum, taktırırkende ikisine de mercek taktırcam ama maliyet ne olur ne takcaz daha araştırmadım..

Eyvallah Hocam. Dediğim gibi şimdilik bir sorun görünmüyor umarım böyle devam eder...Aynen sislerin rengide beni rahatsız ediyor önümüzdeki ay onlarıda değiştirmeyi düşünüyorum, Sen aldığın marka fiyat bilgilerini aldıktan sonra yazarsan sevinirim en azından referans olur banada...
Şimdiden hayırlı olsun Hocam...

Geri
Üst Alt