Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8T 20V 180hp Hazırlığa Devam.....

Bugün midler takıldı kapılar komple izolasyon yapıldı ses de kaliteli oldu...

emın ve guzel adımlarla yola devam ;) arabanı da hala goremedik :p

sanzumanı cupra-r ın sanzumanı ıle degıstır bence cok daha guzel olur yazılımla turboyuda kk04 yap bıraz daha keyıflı olur

sanzumanı cupra-r ın sanzumanı ıle degıstır bence cok daha guzel olur yazılımla turboyuda kk04 yap bıraz daha keyıflı olur

çok zor ve masraflı bi işlem şuan düşündüğüm güç 200hp civarı ve bu motorla şanzuman bunu bana rahatlıkla verir diye düşünüyorum...:eek:key:

çok zor ve masraflı bi işlem şuan düşündüğüm güç 200hp civarı ve bu motorla şanzuman bunu bana rahatlıkla verir diye düşünüyorum...:eek:key:

sanzuman ugrastırıcı masraflı bır olay degıl senınkını bırakacaksın cupra-r alacaksın artı chıple 200+ olur dıye dusunuyorum

motor kaputunu silsen zaten 20 hp alırsın dert etme 200 hp ye çıkmak sorun değil o araçta:D

Geri
Üst Alt