Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.8 tsi 160 ps

Aslinda bir ara en mantikli secim diyordum FR DSG TDİ DPF icin ama onu alinca gucu yetmiyecek yine yazilim diyecegim en temizi al cuprayi bin rahat rahat..

Aslinda bir ara en mantikli secim diyordum FR DSG TDİ DPF icin ama onu alinca gucu yetmiyecek yine yazilim diyecegim en temizi al cuprayi bin rahat rahat..

işte yakış konusunda sıkıntı yaratıyosa TDI fr en iyisi tabi :) yoksa tabiki nmantıklısı cupra ona ne denirki..:eek:key:

Aynı şey Cupra içinde geçerli Abi.
Yazılım yapıcaksın yetmicek :)
Pompa intercooler yapıcan yetmicek vs. vs. liste uzayıp gidiyo :)

türkiyede benzin 3.92 olmuşken ve yolların durumu belli iken 240 ps kime yetmiyor anlamış değilim :eek:

çok çok bi yazılım yeter bence zaten orjinal haliyle yerleri kazıyo 4çeker değilki mubarek :)

Geri
Üst Alt