Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi vs Getz 1.5crdi DRAG

90-100'e kadar belki biraz önde kalabilir bilmiyorum Getz'le hiç takılmadım bilemiyorum.. :D :D
ama asıl yeni Ceratolar daha güçlü bildiğim kadarıyla..onunla da stock TSI eninde sonunda yine geçer..

kalkısta yanyana gıdebılırler ama sadece kalkısta sonuc olarak TSI alır dıyorum...

dıesellerı yabana atmamak lazım... ama dızel olacaksada ımkanlarda el verıyorsa 2000cc ustu:)

2000cc üstü dizel tasarruf olmaktan çıkıyor yahu, range rover ile 240tl ye anca 560km gidebildik. tasarrufu falan bilmem ama araç çok keyifli çok da rahat.

2000cc üstü dizel tasarruf olmaktan çıkıyor yahu, range rover ile 240tl ye anca 560km gidebildik. tasarrufu falan bilmem ama araç çok keyifli çok da rahat.

abi 2000 kılo ustundekı benzınlı bır arabayı(ruzgara bu kadar dırenen yuksek bır jeep oldugunuda aklımızdan cıkarmayalım:) ) 240 tl ye 560 km gotur bakalım :)

yenı nesıl yuksek basınclı dızel motorlar gercekten harıkalar yaratıyor varsın kıcından duman atsın nasılsa o hızda donup arkamızı goremıyoruz :)

hyundaı getz ı bılemem ama 1,6 crdı lar en buyuk dusmanım bı turlu yetısemıyorum :) ancak o harıka gucunu benzınlı tsı ın uzun vıtes aralıklarında tam gosteremez dıye dusunuyorum

piyasada dolanan hiçbir 1,5 1,6 stock dizel (performans makineleri hariç) 1,4 tsi ya rakip olamaz.. dizel getz e focus a ve buna benzer araçlara binen şahıslar kendilerini ilah sanıyorlar ve önlerine gelene sataşmaktan geri kalmıyorlar heleki 3 5 tane 1,6 leon tokatlayan tsi ın ne demek olduğunu bile bilmeden bulaşmaya kalkıyo ve ağız paylarını alıyorlar.. arkadaşlar eski bir 1,6 yeni bir 1,4 tsi kullanıcısı olarak şukadarını söyleyebilirimki yola çıkın ve altınızdaki araçla sizi kimsenin tutamayacağını bilerek rahat rahat devam edin yolunuza.. yuksek hacimli bir leon düşünürken son anda bir karar değişikliği ile sıfır 1,4tsi aldım ve beni 4000 km boyunca hiç pişman etmedi sataşan dizel focuslara, 2,5 dizel şu hayvani master tarzı minibuslere hatta belki inanmanız zor olacak ama 2,000 tdi jettaya da dahil olmak üzere..

Range Sport değil dimi Faruk abim o..eğer oysa onlardaki 2.7L'lik TDV6 anca totolarına kaldırmaya yettiği için daha fazla yakıp 190-195'te kalıyo..torku 400 küsür olsa da 190hp.. :)
yeni nesil Sportlar öyle değil onlara da 3L'lik olması onlardan koydular en küçük motor olarak normal Rangelerdekilerden..onlar 600 küsür torkun yanında 240hp olması lazım..sonuçta 2 küsür ton civarında anca tadında işte..

Range Sport değil dimi Faruk abim o..eğer oysa onlardaki 2.7L'lik TDV6 anca totolarına kaldırmaya yettiği için daha fazla yakıp 190-195'te kalıyo..torku 400 küsür olsa da 190hp.. :)
yeni nesil Sportlar öyle değil onlara da 3L'lik olması onlardan koydular en küçük motor olarak normal Rangelerdekilerden..onlar 600 küsür torkun yanında 240hp olması lazım..sonuçta 2 küsür ton civarında anca tadında işte..

yenı kasa ..tdv8 vogue kullandım yco bizim 3,0 td6 traktor mus onu ogrendım :):) bu arada 195 te kalma olayı devır kılıdınden dolayı

bu arada İlker jetta nın tam olarak 2000 tdi oldugundan emın mısın ??

devir kilidi derken abi. ??

piyasada dolanan hiçbir 1,5 1,6 stock dizel (performans makineleri hariç) 1,4 tsi ya rakip olamaz.. dizel getz e focus a ve buna benzer araçlara binen şahıslar kendilerini ilah sanıyorlar ve önlerine gelene sataşmaktan geri kalmıyorlar heleki 3 5 tane 1,6 leon tokatlayan tsi ın ne demek olduğunu bile bilmeden bulaşmaya kalkıyo ve ağız paylarını alıyorlar.. arkadaşlar eski bir 1,6 yeni bir 1,4 tsi kullanıcısı olarak şukadarını söyleyebilirimki yola çıkın ve altınızdaki araçla sizi kimsenin tutamayacağını bilerek rahat rahat devam edin yolunuza.. yuksek hacimli bir leon düşünürken son anda bir karar değişikliği ile sıfır 1,4tsi aldım ve beni 4000 km boyunca hiç pişman etmedi sataşan dizel focuslara, 2,5 dizel şu hayvani master tarzı minibuslere hatta belki inanmanız zor olacak ama 2,000 tdi jettaya da dahil olmak üzere..

Ozellikle bir de o TSI yazilimliysa....Arkadaslar bazen o tarz dizeller sol seritte kuyruguma yapisip sellektore basiyorlar..EGER sag serit aciksa oraya geciyorum..140-150-160-170 derken bakiyorum onlar sol seritte hala devam ediyorlar ..arkamda tabiki..

ne biliyim bir getz'le tsı olsun olmasın leonu karşılaştırmak şaka gibi yaa :):):)

Geri
Üst Alt