Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

leon kasa olarak golfdan çok daha sportif ve keskin hatlara sahip bi araba,golf ise donanım olarak daha verimli biraz daha iç mekan kalitesi olarak farkı olan bi araba motor performansı olarak yorum yapmıycam 125 lik leonla 140 lık tsi arasında aman aman bir fark yok(dsg değilse tabi)

ek:eski kasa ibizaya binceğime şahine binerim bende zevk meselesi tabi..

aradaki fiyat farkı önemli değilse kesinlikle golf..

leon kasa olarak golfdan çok daha sportif ve keskin hatlara sahip bi araba,golf ise donanım olarak daha verimli biraz daha iç mekan kalitesi olarak farkı olan bi araba motor performansı olarak yorum yapmıycam 125 lik leonla 140 lık tsi arasında aman aman bir fark yok(dsg değilse tabi)

1.4 140hp lik makineyi 3 sene kullandık inanılmaz alayını alıyo aşşağıya 6.viteste araba full yüklü hafiframpa yukarı 220 limitöre sokuyodum okadar güçlü bi makine kesinlikle tavsiye ederim ama yakıttada bi okadar cömert

hakan senn farlarda mercekmi var

140 lık ıle bındıgın arabanın motorunu bır tutyosan hıc twıncharger kullanmamıssın demekkı :)

ayberk neden cope atıyorsun ben FSI kullanıcılarından sıkayet duymadım daha

Demek istediğim şu Şemun.
MK1 Leon'daki motor seçenekleri çok güzel. Bunun yanında süper bi dizaynı da var. Bu gibi şeyler varken TFSI'ın lafı olmaz :)

İki araç arasında performans ve malzeme kalitesi olarak dağlar kadar fark var.
Eski kasa ile ilgili fikrinizi de gereksiz konu altında hırs yapmak yerine ilgili bi konu açıp paylaşabilirsiniz mesela :)

1.8t ve 1.9 tdı cok ıyı motorlar ama ben TFSI dıyorum:) ıyı cıktı cunku masallah:) tabı zaman gerekıyor daha bu arada eskı kasanın pıyasada az olması ayrı bı guzellık bence

yuh lan bı sen begenmıyorsun bızım 1P lerı yoksa 1.6 8v senı gectıde ıcınde uktemı kaldı ayberk:) ne bu antı leonculuk

MK2 Leon'a bineceğime Şahin'e binerim en azından tarzı var puhaha
Turbo Sadık reyizin izinden gidenler sıtayla puhaha

Şerefsiiiiiiiizzzzz!!! hahaha Turbo Şahin alıp gazlar mıyız la :D

Bir tek dileğim var, turbo ol yeter.

Geri
Üst Alt