Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 Eco Tsi ACT Dsg

yasin0606

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dun leon 1.4 eco Tsi ACT siparisi vermek istedim ancak Seat bi kac aydir ACT motor kotasi acmiyormus eskiden girilen siparisleri gosterdiler 75 gundur fabrikanin uretime almadigi ACT siparisler var satici ACT olmayan olsa olur mu diye sordu onu acip acmayacaklarida kesin degil P.tesi kontrol edip donus saglayacaklar sizce ACT olmayan alsam cok yakit farki olur mu?

Act nin baya etkisi oluyo bende de golf act var sakin kullanımda çok rahat yedi nin altına düşüyo

IMG_5830.JPG

Yeni leon siparisi veren arkadaslar araclariniz uretime alindi mi fabrika tarafindan

Bende 2016 150lik FR var actsiz , sakin kullanımda 5.5 6 ları rahat görüyorum gazladigimda ise 9 10 geziyor karma kullanımim ise 7 litre, iyiki actsiz almışım diyorum o fiyat farkına değen birşey değil bence, kendini amorti edeceğini düşünüyorsan eyvallah ona birşey diyemem tamamen tercih meselesi... Ama ben bu tuketimin çok daha fazla düşeceğini zannetmiyorum act nin parasıyla çok güzel dokunuslar yapabilirsinn ;)

Act yi sadece yakit tuketimi olarak dusunme bence uzun donemde yakit olarak faydasini gormek biyana yarin obur gun bu araclar satilcak emin olun o zaman act tercihi 2.elde daha kolay satilir

Geri
Üst Alt