Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

led stop .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gallito

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ledli stopları nerden temin edebiliriz ? sponsorlarımızdan yada servislerimzden satan warmı ? ya da ankaradan temin edilcek bi yer . Farlar çıkalı baya oldu fiyat olarak nasıl düşmüşmüdür bi fikirleriniz aliyim dedim . Bide griye yakışırmı sizce ? hangisi yakışır ya da öle soriym . Bide ben gri araca uygulanmış fotoğraf bulamadım . varsa olan koyabilrmi ?

kırmızı baya yakısır bana gore ... fıyatlarda oyle bır dusus cok bekleme cunku tunıng mallarının cogu yurtdısından gelıyor ve bu mallar ılk cıktıklarında euro ne kadarsa suandada ona gore dengelı bır sekılde fıyatları olur .

Ben olsam siyah taban ledli tercih ederdim en son eryada vardı bu stoplardan bence eryayla bi görüşün ama birçok firmada satıyo bunu sahibindende de var firmalar fiyatları karşılaştır ona göre al.....

Doğrudur Özgür ün dediği gibi Sİbel hanım var, aslında Gökhan Tatar da var ama siteye girmez, aslında bir sürü insan var Eya dan Eryaİsmail var , HilalErya var araştır görürsün.

Ben olsam siyah taban ledli tercih ederdim en son eryada vardı bu stoplardan bence eryayla bi görüşün ama birçok firmada satıyo bunu sahibindende de var firmalar fiyatları karşılaştır ona göre al.....

peki serhat hiç gri leonda gördün mü :) sırıtırmı die düşünüorm bende. Siyah arabada hoş duruyo gri de kararsız kaldm .

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

Doğrudur Özgür ün dediği gibi Sİbel hanım var, aslında Gökhan Tatar da var ama siteye girmez, aslında bir sürü insan var Eya dan Eryaİsmail var , HilalErya var araştır görürsün.

sagolasın abicm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt