Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LED FAR

Arkadaşlar özellikle üst ayakları kırılmış yada tamir görmüş farlar çok büyük ihtimalle çalıntı özellikle dikkat edelim letgolarda satılan farlar var. Ben çok içerledim. Allah sorsun benim ailemin rızkını çalıpta samaya kalkandan fitil fitil gelsin inşallah Rabbim yedirtmesin. 30bin tlye yakın zarar gerçekten çok fazla. Ne diyim Allah görüyor

Arkadaşlar özellikle üst ayakları kırılmış yada tamir görmüş farlar çok büyük ihtimalle çalıntı özellikle dikkat edelim letgolarda satılan farlar var. Ben çok içerledim. Allah sorsun benim ailemin rızkını çalıpta samaya kalkandan fitil fitil gelsin inşallah Rabbim yedirtmesin. 30bin tlye yakın zarar gerçekten çok fazla. Ne diyim Allah görüyor
Arkadaşlar 30 bin TL gerçekten çok faxla,,farı çalınan ardaslar sizlerde cikma taktırın yazık o paraları servislere vermeyin...birde şu alarm konusunu düşünün derim.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar 30 bin TL gerçekten çok faxla,,farı çalınan ardaslar sizlerde cikma taktırın yazık o paraları servislere vermeyin...birde şu alarm konusunu düşünün derim.

Arkadaşlar içinizde aksarayda ikamet eden varmı acaba..

Herkese mrb arkadaşlar,,elimde normal farlı araçlara için dönüşüm yapılmış bir çift LED far mevcut soket soket uyumlu,,isteyen olursa maliyet fiyatına verebilirim..benim aracı satma durumum varda..

Geri
Üst Alt