Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

Emre ticaretin en iyi şeklini sende iyi bilirsin ki cebine nakit parayı koyup beline vurup almaktır. Taksit falan işin içine girince fena zorlanıyor insan. Borçsuz mal sahibi olmak ta kolay değil, hele ki maaşla çalışan biri isen hepten sıkıntı. 2004ten beri fena taksit borç harca girdim, Allah yardım etti de biyere kadar geldik. Benim bu taksitlere en fazla 1 sene içinde noktayı koymam lazım, resmen yıllardır bankaya çalışıyorum gibi hissediyorum kendimi.

Walla ucuz yollu lastik al derim fazla markaya kacma

arkadaşlar fiyat almıştım bir kaç farklı marka için?

good year ug7 modeli

205 55 16H için 177 lira
205 55 16T için 160 lira
195 95 15H için 140 lira

SAVA
205 55 16 için 125 lira
195 65 15 için 105 lira

Debica
195 65 15 için 95 lira
205 55 16 için 110 lira

michelin hakkaten kazık. adam direkt 205 dedi sonra hatır için 5 lira daha düşiim dedi güle güle dedim direkt :D

emre fiat aldığın lastikler h&t serileri için senin araçtada aynı harf serisimi var?

V serisi leonun üzerindekiler. toledodakiler H. kışlıklar ile çok sürat yapmayacağım için H düşündüm. yanlış mı düşündüm yoksa :(

V serisi leonun üzerindekiler. toledodakiler H. kışlıklar ile çok sürat yapmayacağım için H düşündüm. yanlış mı düşündüm yoksa :(

bence v serısı bır kıslık lastık bak daha onceden kullandıgım megane bır aracın uzerınde galerıden cıkısta sınıfı tam aklımda degıl ama son hız degerı 160 km/h olan bır lastık takılıydı aracın fabrıka verılerınde bıle son hızı 202 km/h gozukmekte aracı kullanmaya basladıkca ıkıncı yılın sonuna dogru lastıgın uzerınde buyuk buyuk parcalar kopmaya basladı hemen farklı bır marka ıle degıstırdık en azından fabrıkanın son hız degerını karsılayacak bır lastık olması gerekır

H işimi görür o zaman.tekik verisi 210 değil tsi ların :)

sonuçta kışlık lastik ve kış vakti sürat yapacak 210 u geçecek halimiz yok değil mi abi :)

teşekkürler bilgi için. bu arada komik bir şey. bizim 1,4 passatn lastikler W serisi sanki 270 yapma kapasitesi var :D

Geri
Üst Alt