Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik sesini azaltma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aracın altını mı kaplıyolar sadece..
ben hiç yaptırmadım ama yaptıranlar çok detaylı bi yalıtımdan bahsediyolardı..

aracın altını mı kaplıyolar sadece..
ben hiç yaptırmadım ama yaptıranlar çok detaylı bi yalıtımdan bahsediyolardı..

aracın alt kısmını 4 mm kadar köpük benzeri bir malzeme ile kaplıyorlar. arabanın fitillerde sorun varsa zaten işe yaramıyor genelde 0 arabaya yaptırınca mantıklı oluyor. ama komple aracın içini söküp yalıtım yapanlarda var onunda etkisi var ama leonda ben öyle bir olaya cesaret edemem sonra tıkırtılarla başedemeyiz. :)

komple izolasyon yaptırmak daha mantıklı fitil pek sağlıklı olmaz bence...

abi o açıklıklar olduktan sonra alta izolasyon yaptırsanda bir şey değişmez kanaatindeyim :) hatta önce fitil sonra izolasyon çiçek gibi olur leon.

Leon'u (MK2), kullanıcılardan izole edersek, sorunlardan büyük ölçüde kurtulmuş oluruz :D

Zararın neresinden dönülse kardır :D
Üstelik önceden Golf'ünde varmış..

..

Zararın neresinden dönülse kardır :D
Üstelik önceden Golf'ünde varmış..

dostum sendeki anti SEATizmi çözemedim bir türlü..:p.LEON lara özellikle takılıyorsun sürekli...:rolleyes:hepimiz LEON larımızı satıp ibiza cupra mı alalım yani..:p

dostum sendeki anti SEATizmi çözemedim bir türlü..:p.LEON lara özellikle takılıyorsun sürekli...:rolleyes:hepimiz LEON larımızı satıp ibiza cupra mı alalım yani..:p
Seat sevmesem Seat'a binmezdim heralde. Yeni Ibiza ve Leon'u beğenmiyorum. Yorumlarımıda bu yönde yapıyorum. Leon almak yerine bi Ibiza Cupra TDI almak gerçekten çok daha mantıklı olur bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt