Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Bayisi

Natan'ım Maslak sanayi 2. kısım 28. sokak'ta Bar oto var..276 64 22 numarası..
Golf R muhabbetinde orayla anlaşmış Doğuş..R'ın lastiklerine vs. hep orası ilgileniyodu..
ordan biriyle bayaa sohbet etmiştim lastikler üzerinde kartlarını vermişlerdi..yukardaki bilgi de ordan geliyo..
kartta Orhan Güven yazıyo..aynı adamın kartı mı Orhan kim vs. bilmiyorum hatırlamıyorum ama en azından gidip ya da arayıp fikir alabilirsin.. :)

bence Michelin al..telde de söylediğim gibi..
sen Michelin istiyosun.. :)

Natan Maslak oto. san. de Mermerler oto. var. Orayı öneririm.

Lastik konusundada şöyle ben Michelin Pilot Sport 3 kullanıyorum. Memnunum ama yüksek hız lastiği olduğu için Zafer abininde dediği gibi ısınması zaman alıyor. Tanesini 250TL civarında bulabilirsin..

eger dusunursen brıdgestonede maxımum karta 3 ay taksıt erteleme ve 12 ay taksıt ımkanı var brıdgestone potenza s001 alabılırsın gecen haftaıcı takım olarak aldım lassa burada yazılan bır cok markadan daha ıyı performansa sahıptır ımpetus sportların tek kusuru sert yapısından dolayı ses yapar ımpetur revo da ses sorunuda yoktur mıchelın contı brıdgestone dunlop alamıyorsan lassadan sasma pışman olmazsın uzakdogu lastıklerınden daha randımanlı olacaktır

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun varolun. İnş. halledicem lastik işini verdiğiniz bilgiler doğrultusunda..

bnde 205/40/17 ibiza için arıyorum. kumho öneriyorlar 550tl ye.? siz ne önerirsiniz? lassa impetus sport 2, dunlop vs..? merakla bekliyorum. tşkkrler.

Ben geçen hafta aldım Dunlop lemans 703leri hani ibizalarda ses sorunu vardır herkes bilir.
Düşünün bende potenza vardı ve acayip ses yapıyorlardı resmen takur tukur gidiyordum.
Dunlopta ses tamamen kesildi yumuşaklar ve sağlamlarda bence düşünülmeli.195/55/15
Ama şunu söylemedende geçemem eğer performans derseniz potenza tercihini atlamayın virajlarda ne olursa olsun yolu bırakmıyorlar fren mesajesi çok düşük bu konuda açık ara öndeler.Dunlopta keyif verecek kadar performans veriyor en azından şuan için böyle.
(contilerinde km oranı diğerlerine oranla düşüktür)

xx

Ben geçen hafta aldım Dunlop lemans 703leri hani ibizalarda ses sorunu vardır herkes bilir.
Düşünün bende potenza vardı ve acayip ses yapıyorlardı resmen takur tukur gidiyordum.
Dunlopta ses tamamen kesildi yumuşaklar ve sağlamlarda bence düşünülmeli.195/55/15
Ama şunu söylemedende geçemem eğer performans derseniz potenza tercihini atlamayın virajlarda ne olursa olsun yolu bırakmıyorlar fren mesajesi çok düşük bu konuda açık ara öndeler.Dunlopta keyif verecek kadar performans veriyor en azından şuan için böyle.
(contilerinde km oranı diğerlerine oranla düşüktür)

xx

bnm alacağımın ölçüsü 205/40/17 orjinalinden farklı. napsam kii..? fiyatları da bilmiyorum

Ben şahsen dunlopları bayisinden 500 liraya aldım.Balans+nitro+sibopların hepsi değişti.Normal fiyatları 580 tutuyordu ama biraz pazarlık edince zorlayınca düştüler.

xx

Geri
Üst Alt