Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lancia'dan bir ilk daha;Lancia Powerboat

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
202.jpg


Lancia, ürettiği ilk sürat teknesi süper model Catrinel Menghia tarafından tanıtıldı.

Lancia sadece karada var olmak istemiyor. İtalyan üretici tarihinde ilk kez ürettiği sürat teknesini sergiledi. Sürat teknesinin tanıtımınıysa süper model Catrinel Menghia tarafından gerçekleştirildi. Pek çoğunuz Catrinel’in vücut ölçülerini merak etse da biz size sürat teknesinden söz etmek istiyoruz.

Christian Grande isimli tasarımcı tarafından şekillendirilen fiberglas tekne 13.1 metre uzunluğa sahip. Sürat teknesinin kabininde iki kişinin rahatlıkla uyuyabileceği bir de yatak bulunuyor. Teknede görev yapan N67-560 kodlu dizel motor Fiat tarafından üretilmiş. Motorun gücüyse 1120 hp ve sürat motorunda bu motordan iki adet bulunuyor. Lancia’nın sürat teknesinin resmi tanıtımı Genoa Boat Show’da yapılacak.
 
güzel olmus tutulabılır :)
 
buda benim tepkim..:D ben sizin ka nıza bişey diyomuyum :D:D:D
 
Geri
Üst Alt