Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KY Leon Satılıyor!

Her şeyde vardır bir hayır kardeşim.
Hayırlı satışlar inşallah aracın kıymetini bilen birine gider...

Belki boyle hayirlisidir...üzüldüm ama sen daha iyisini bilirsin kardesim..hayirlis satışlar..

Kadir hayırlı satışlar, üzüldüm.
Sabah beni kalkınca ara.

Kadirim Bu Ne Acele hyırdır kardeşim.. Yapabileceğimiz Bişey Varmı?:(

Tamam Araban Nihayete erdi.. Heyecanı geçti çünkü baş koyduğun proje baştan sona bitti hiç bir ayrıntı kalmadı ama genede tadını çıkaramadınki kardeşim..

Sıkıntı Ailevi demişsin yapabileceğimiz neyse, üzerimize düşen bişey olursa başımızla birlikte Biz dostların Yanında ve Arkandayız:eek:key:

telefonun sessizdemi?
duymamışım abi gün içinde dönüş yapacağım kusura bakma
Kadir hayırlı satışlar, üzüldüm.
Sabah beni kalkınca ara.
kardeşim gün içinde konuşalım. teşekkürler
Kadirim Bu Ne Acele hyırdır kardeşim.. Yapabileceğimiz Bişey Varmı?:(

Tamam Araban Nihayete erdi.. Heyecanı geçti çünkü baş koyduğun proje baştan sona bitti hiç bir ayrıntı kalmadı ama genede tadını çıkaramadınki kardeşim..

Sıkıntı Ailevi demişsin yapabileceğimiz neyse, üzerimize düşen bişey olursa başımızla birlikte Biz dostların Yanında ve Arkandayız:eek:key:
sizin warlığınız yeter abi. dediğin gibi daha tadını çıkaramadım ama şuan satılması çok önemli. içim el wermiyor bu kadar emek sonrasında ama napalım hayırlısı böyledir belki gün gelir cupra doldururuz wardır bir hayır

satılması çok üzücü bi durum ama hayırlısı olsun ne diyelim

enson mercekli halini görünce,vay demiştim tam olmuş.şimdi satılacağını görünce üzüldüm,hayırlısı olsun

kadir jantlari ayri satmayi dusunursen uste 18 jant arti 500 tl verebilirim
hayirli satislar

Geri
Üst Alt