Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kuzin Apla

- 48 -

Kayıtlı Üye
hadi kuzin aplacılık oynayalım biri derdini yazsın diğerleri de ona çare olsun?

hoş konuyu saçtım jeton düştü zaten kuzin aplacılık oynuyor muşuz

apla neden polıslerın cevırmelerdekı gozbebegı leon???

sevigili simon..çok güzel konuya değinmişsin..
biliyorsun ki leon aslan demek..sen aslana şehirde binersen göze batar..
bir de ikinci durum var aslanı herkes bilir ama burnu değişmiş patileri büyümüş aslan..hatta derisi kaplanmış gözleri daha parlak bir aslanı görmemek elde değil...
tavsiyem o dur ki aslanı aslan yapmak ve sokağa salsak bile tasmasını elden bırakmasak..

bağlanmak istemediğim için ciddi bi ilişki yaşayamaz oldum..bana ne önerirsin Kuzin Apla.. :D :D
bu arada Kuzin Apla direkt sen olmuş oldun Varol abim.. :D :D :D

bağlanmak istemediğim için ciddi bi ilişki yaşayamaz oldum..bana ne önerirsin Kuzin Apla.. :D :D
bu arada Kuzin Apla direkt sen olmuş oldun Varol abim.. :D :D :D

evt vlla olmuşum..

sevgili yiğit bağlanmak istemediğini söylemişsin..
sana tavisyem..fazla sado mazo arkadaşlar bulma..böylelikle bağlanma derdin ortadan kalkacaktır..
daha düz bağlanmadan..bir arkadaşın olacaktır..
seçeceğin arkadaşlara dikkat et..güvenlik ile uğraşan..polis asker..yani bağlama materyalleri olan arkadaşlar sana göre değil..
umarım..öğütlerime kulak verirsin

Sevgili Kuzin Apla;
Bu Seat Leon'un sürüş zevkini duruşunu ve diğer güzel yanlarını anlatabilir misin?

"Öyle bir anlatın ki, Beklediğim araç için sabırsızlaniim ve yüzümde tatlı bir tebessüm oluşabilsin :) SCW ve Leon bunu yapabilecek kadar güzel bir araç mı acaba :)"

Sevgili Kuzin Apla;
Bu Seat Leon'un sürüş zevkini duruşunu ve diğer güzel yanlarını anlatabilir misin?

"Öyle bir anlatın ki, Beklediğim araç için sabırsızlaniim ve yüzümde tatlı bir tebessüm oluşabilsin :) SCW ve Leon bunu yapabilecek kadar güzel bir araç mı acaba :)"

sevgili murat öncelikle tebessümden başlayayım..o çok kolay..iki tane ataç alıyoruz..hafif uçlarını kıvırıyoruz kancaya benzetiyoruz ve arkalarına ip bağlıyoruz..kolay olsun diye önce biri ile bşalayalım..ağzımızın bir yanına bu sağ olsun takıyor ve kulaklarımıza doğru çekip tebessüm mesafesine gelince ipi kulağımızda sabitliyoruz..daha sonra diğeri için aynı işlemi gerçekleştiriyoruz..tebessümümüzün simetrik olaabilmesi için ilave bir araç kullanıyoruz yani aynadan yardım alıyoruz..artık tebessüm tamam..şimdi leonun karşına geçip bakıyoruz..ve can kurtbil mutluluğun fotografını çekiveriyor..
bu yöntemlerden birincisi diğeri ise aynen şu şekilde sen leonuna kavuştuğun gün bu tebessüme zaten doğal olarak kavuşacaksın..
ve şunu söylemeliyim..
Leon'un sürüş zevki anlatılmaz YAŞANIR..
Keyifleri de SCW de paylaşılır..

Sevgili Kuzin Apla;

evladım annen seni kadir gecesi doğurmuş:p

Geri
Üst Alt