Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtlar vadisi gladio

isteyene özelden gladionun linklerini verebilirim indirin:)

bende indiriyorum şu anda
hatta filmin görüntü kalitesini anlatmak için koyduklari resimlerde gördüm arabami:D
24o3re0.jpg

---------- Post added at 10:15 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

edit:
indirdim izledim şimdi 33. dakkadan itibaren..
ben çekimde ufacik monitörden izlemiştim pek bişey yok gibi gelmişti..
ama filmde baya kabak gibi çikmiş..
sevdim keratayi:D

vay be bende merak etmiştim dikkatimi çekti direk araba:D

Volkan yanımdaki çocuğa lan ben bu arabayı bi yerden tanıyorum dedim.Güldü; ''Bütün leonları tanıyon sen zaten'' dedi.Olm valla tanıyorum jant'ı siyah olsa bizim siteden bi çocuğun dedi.İnanmadı :D Çocuğa bu sayfayı gösterecem :D:D:D

Volkan yanımdaki çocuğa lan ben bu arabayı bi yerden tanıyorum dedim.Güldü; ''Bütün leonları tanıyon sen zaten'' dedi.Olm valla tanıyorum jant'ı siyah olsa bizim siteden bi çocuğun dedi.İnanmadı :D Çocuğa bu sayfayı gösterecem :D:D:D

teeesüf ederim ismail benim jantim siyah mı:D
füme =)
17" sport uplar varken çekilmişti film ya..keşke 18" lerle de böyle bi filmde çiksa..
baya baya seat leon reklamı olmuş çünkü beğendim:D

teeesüf ederim ismail benim jantim siyah mı:D
füme =)
17" sport uplar varken çekilmişti film ya..keşke 18" lerle de böyle bi filmde çiksa..
baya baya seat leon reklamı olmuş çünkü beğendim:D

Pardon kardeşim hatırladım yanlış telafuz etmişim yiğit'inkiler siyahtı.Seninki şu serkan abinin sattığı OZ'ler di :)

Bende diyorum gözüm ısırıyo bu Leon'u bi yerden :). Bu arada filmi sinemada izlemenizi tavsiye etmiyorum ben. Gereksiz olur, çok sinir bozukluğu yaşattı bana sinema çıkışı.

Geri
Üst Alt