Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük bir 0'dan 100'e Hikayesi...

007

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
2,619
Yaş
47
Gece eve dönerken yol boştu..Florya ışıklara doğru..Ben de kimse yokken ışıklardan kalktım..O sırada da videoya çektim ama sanırım tam konsantre olamadım..Video düzgün çıksın diye vites de kaçırdım sanırım.. Hız 140 gelince viraj başladı hızı kesmek zorunda kaldım..Bu yaşta benim neyime...ama heves ettim işte...umarım beğenirsiniz..yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası..
http://www.youtube.com/watch?v=sm4tFIHuvXQ
 
Yeni anten bayağı bi hızlandırmış aracı Kaan Abi puhaha
Şaka bi yana, heycandan olsa gerek, pilotaj daha iyi olabilirmiş bence :)
 
Yeni anten bayağı bi hızlandırmış aracı Kaan Abi puhaha
Şaka bi yana, heycandan olsa gerek, pilotaj daha iyi olabilirmiş bence :)

Ayberk sorma anten 5 beygir kattı:) Hele TRT FM açıkken nos görevi görüyor..İşte dedim ya bir yandan telefonu kadrana tutturayım dedim bir yandan vites değiştirdim olmadı yani..Ama hoşuma gitti bu kayıt olayı:)
 
En güzeli telefonu kağıt bant yardımıyla direksiyonun üzerine sabitlemek :)
 
maşallah kaan ses gayet hoş bu arada hızı 140 değil 160 ta kesiyorsun :D
 
Ses falan nasıl sence Yiğit? Yeni BMC filtre..

Kaan abim filtrenin sesini duymak için devirin biraz daha düşük olması daha güzel fikir verirdi ama kalkıştaki sesi güzel..velakin ne takarsan tak ses çok küçük değişimlere uğruyo zaten.. :)
 
Geri
Üst Alt