Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kubica: "Kesin kararımı daha vermedim"

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
robert-kubica-face-2.jpg


BMW Sauber pilotu Robert Kubica, istediği koltuğu alma şansı yüzde 95 olmasına rağmen Formula 1'deki geleceği konusunda henüz net bir karar vermediğini söyledi.

"Kesin kararımı daha vermedim" diyen KUbica, Suzuka pistinde gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Benim bakış açıma göre nerede yer alacağım netleşmedi, bu konuda kafam karma karışık. Seçeneklerim arasında Ferrari olmadığı için, Fernando Alonso'nun bu takımdan ayrılmasına göre bir hareket planı belirlememiştim. Bazı şeylerin yoluna girmesi için zamana ihtiyaç var."

"Renault ile aramızdaki görüşmeler sürüyor ancak şu an itibariyle herhangi bir anlaşmaya varmadık. Aslında, onlar beni istiyor ama ben kesin kararımı vermiş durumda değilim. Son ana kadar nerede yarışacağımı söylemek zor, imza atıldığında herkes takımımı öğrenecek."

BMW Sauber ve Renalt harici takımlardan da teklif aldığını ileri sürein Kubica, meseleyi zamana bırakmak istediğini kaydetti.

TurkiyeF1.Com
 
Geri
Üst Alt