Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kriz Bitmeden / Fırsatlar

perşembe 1,81 ile 3. en iyi yükselen ışıklar, cuma da 1,92 kapatarak günün en iyi yükselişini yapabilenler arasında imiş. biraz nefeslenecek mi yoksa uzun zamandır dipte olmanın etkisiyle kafayı hiç eğmeden gidecek gibimi görecez bakalım. 5-6 ay içerisinde bu firmada 5lerden konuşmaya başlarız gibime geliyor. Mehmet, İpmattan buna biraz transfer yapmanın zamanı geçiyor dostum. Almadıysan bu maldan biraz alman ve uzunca süre bunda kalman iyi olacak bence. Pazartesi ufaktan biraz daha alayım bari:)

piyangodan çıkarsa ne yaparsn denilir ya. bende faruk abiye vericem :)

Emre bana çıksa eminim büyük ölçekli buraya gömer ve normal hayatıma devam ederdim. Ama şunu söylemeden geçmeyecem, piyango çıkmasını beklemeyin asıl piyango burada. Paranı küçümseme ve istikrarlı ol, üzerinden geçecek 4-5 yıl o minicik paranı iyi bir değere götürmemesi için hiç bir sebep yok. Başlıkta da belli, "Krizde Fırsatlar".

faruk abi yalnıs anlama ama bence bu borsa işleri yerine. git 2 m3 iroko ağacı al 2 yıl sonra 2 katına satarsın.

faruk abi yalnıs anlama ama bence bu borsa işleri yerine. git 2 m3 iroko ağacı al 2 yıl sonra 2 katına satarsın.

dostum o ağacın ne olduğunu bilmiyorum fiyatını da bilemiyorum ama borsa %1000-2000 gibi bir kar elde edebilirsin doğru kağıda yatırırsan paranı belki daha bile fazla.Borsayı bir araştırmanı tavsiye ederim..

bir kere girersen borsaya bir daha zor çıkarsın onu söyliyim dikkat aman :D

içine girince öğreniverirsin İbrahim, bizde eğitimini almadık merak etme.

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

Mert alsata girmeden uzun yıllar bu işi götürürsen iyi borsacısın aman dikkatli ol. Bu iş bulaşıcı derken 1-2 kere tokatlanmadan da insana durulluk gelmiyor. Ama istikrar sağlarsan tokatlasalar bile sen yıllar içinde asıl darbeyi indiriyon zaten. Aman abicim dikkatli ol, tepelerdeki kağıtlara fazla yığın yapma ve alsattan uzak dur.

içine girince öğreniverirsin İbrahim, bizde eğitimini almadık merak etme.

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

Mert alsata girmeden uzun yıllar bu işi götürürsen iyi borsacısın aman dikkatli ol. Bu iş bulaşıcı derken 1-2 kere tokatlanmadan da insana durulluk gelmiyor. Ama istikrar sağlarsan tokatlasalar bile sen yıllar içinde asıl darbeyi indiriyon zaten. Aman abicim dikkatli ol, tepelerdeki kağıtlara fazla yığın yapma ve alsattan uzak dur.

Öncelikle sağol abi iyi bir borsacı olmam için uzun yıllar incelemem çalışmam gerekiyor ama bu doğrultuda ilerlemeyi düşünüyorum.Bu arada al-sat ile thy iyi bir gelir sağladı bana hala da devam etmekte abim ve uzuncu olucam biraz bu sefer.Aselsandan da bi tokat yedim bu arada ama aselsan ısamb ve thy'den çok ümitliyim açıkçası 2010'da

Nacizane fikirlerimi belirtmek istiyorum.Aselsan'da 9.65 direncine dikkat edilmesi gerekiyor.Eğer ki bu direnci kırarsa yeni bir zirve denemesiyle 10'lara kadar gidebilir.Isamb'a gelince Faruk abi bas bas bağırdı burada ben trenin son vagonuna binebildim 1.90'dan hala geç kalınmış sayılmaz bu kağıt gerçekten uçacak.Thyao'ya gelince 5.50 seviyesine sıkı tutunmuş gibi gözüküyor buralarda bir sışrayış yaparak tekrarda 5.70-5.90 bandına tekrardan gelmesini bekliyorum.Eğer ki buralarda da tutunursa 6'lara doğru gider.Yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi fikirlerimdir..

Geri
Üst Alt