Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

korna

salihanik

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba aranizda cok yeniyim hatta ilk mesajim:)benim sikintim kornamda arac 7500 km de henuz dun aksam korna bozuldu basiyorum kornaya tik tik diye ses gelio acaba sigortadanmidir yoksa kornami bitti yardimci olabilicek birisi varmi???

askermi uğurladın düğündemi bolca caldın ne yaptın. gecen yıl ben gs şampiyonluğunda bitirmiştim arkadaşın kornasını :)

İlk önce seni üyeler bölümünde bi tanıyalım kendini tanıtmalısın... Korna belki garantidedir yetkili serviste halledebileceğini düşünüyorum bu konuda en güzel cevabı Mert abi verir aslında ama yetkili servise git derken çok keyif aldım tam bu konuyu tartışıyoduk :D

arkadaslar merhaba aranizda cok yeniyim hatta ilk mesajim:)benim sikintim kornamda arac 7500 km de henuz dun aksam korna bozuldu basiyorum kornaya tik tik diye ses gelio acaba sigortadanmidir yoksa kornami bitti yardimci olabilicek birisi varmi???

garantidedir serviste gerekli açıklamayı alırsın zaten kardeşim..
servise gitmelisin bence.. :D

benim arabada bi konvoy yaptıgımızda kornası bozuldu sesi cıkmıyordu gittim değiştirdiler

hemen tanitiyorum :)verdigin cvplar icinde cok tesekkur ederimm

aracın daha yeni,servis garantiden değiştirir..:) servis :D

E bu durumda seni bekliyor olacağım Salih servisime :D

Geri
Üst Alt