Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konu: jetta 1.6 tdi mi corolla dizel mi???

Ben fikrimi söylüyorum Abi isteyen alsın isteyen almasın :D
Benim dizel anlayışım Cupra TDI.

Afferım yawru ;)

Corollanın dızelının cok ekonomık oldugunu soluyor cogu kısı,bunun dısında corolla ne yazıkkı jettanın yanında cok kalıtesız kalıyor.Ben jettayı tercıh ederdım heralde

ya bencede jetta çok asil bir araç çok güzel durmuyo ama asil duruyo...ama vw nin turbolarına neden güvenemiyorumki....

ya bencede jetta çok asil bir araç çok güzel durmuyo ama asil duruyo...ama vw nin turbolarına neden güvenemiyorumki....

Nedenkı ? 1.9 tdi daki basarısını bu motordada surdururlerse eger gayet guvenılır,ıyı bakılan araba eger Vw ıse omurluk bınılır abi ben bunu bılırım

1.6 TDI VW bünyesine yeni katılmış bi motor. 1.9 TDI ise kendini fazlasıyla kanıtlamış.

ben olsam bu ıkısınden kesınlıkle jetta dıyorum ama elımde bu 2 araca verecek kadar param olsa bu 2 aracıda almam baska bı araca yonebılırım... corollayı pek sevemedım ama ekonomık... jettada kotu dıyecek bır sey bulamıyorum ama jetta kasa yenılemek uzere ve uzun suredır aynı tipte satışa sunuluyor sıkıldım aynı yuzden...:)

Şemun jetta kasa yenılemesı 7 8 ayı bulacak ancak iç mekan yenı kasa golf ile aynı içini yenilemişler

jetta kasa değiştiriyor corolla dizel bence hem daha ucuz hem daha çabuk satılır cumhuriyet altını diye duymuşsunuzdur dergilerden corollayı

Şemun jetta kasa yenılemesı 7 8 ayı bulacak ancak iç mekan yenı kasa golf ile aynı içini yenilemişler

zaten VW çok çakal kasa yenilenmeye yakın olan aracları ole bı dolduruyolarkı ınsanın azı acık kalıyor... guncel kasaların ılk cıkıgı yıllarda comfortline paketı resmen bombostu (passat golf scirocco jetta) ama 2010 modellerın comfortlıne paketlerın içi fena...

Geri
Üst Alt