Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koni fsd + eibach prokit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tpca

Kayıtlı Üye
koni nin en son amortisoru fsd ( DARBE FREKANSINA GÖRE DEĞİŞEN CEVAP VEREN AMORTİSÖR) ve eibach prokit yay arıyorum,
2. el ve hesaplı olması tercih nedenidir..

nasıl birşey bu amortisör işlevi tam olarak nedir

fsd yi tam araştırmadım ama bildiğim, aktif süspansiyon gibi bir şey, şarta göre verdiği cevap değişiyor.
ilandaki renkte çıkıyor altın rengi evet-
eibach yay kombinasyonu ile muhteşem sonuçlar çıkarıyor

koni nin en son amortisoru fsd ( DARBE FREKANSINA GÖRE DEĞİŞEN CEVAP VEREN AMORTİSÖR) ve eibach prokit yay arıyorum,
2. el ve hesaplı olması tercih nedenidir..

eibach yay var ama scirocco için leona uyarmı bılmıyorum sıfır gıbı cızıksız 10 km kullandım soktum..sıfırı 360 dan asagı yok ben 260 a verıyorum..ama uyuyormu bılmıyorum :)

prokit ise ( 3 cm indiren) kodunu gönderirisen bakarız , proline ise ( 5cm) fazla indiriyor tercih etmiyorum

senın 2,0 tfsi için ıkıncı el konı fsd bulman zor mıllet daha cok coil kullanıyor Konı fsd ya yurtdısından temın edeceksın yada oktaykan ıle goruseceksın bu arada ılanda 800 tl ıstıyorlar sıfırı zaten 1,000-1100 tl arası artı taksit yaptırıp alma ımkanın olur bırde eıbach prokıt yerıne ben olsam sportlıne alırım 5 cm indiren proline var mı ben proline hıc gormedım

senın 2,0 tfsi için ıkıncı el konı fsd bulman zor mıllet daha cok coil kullanıyor Konı fsd ya yurtdısından temın edeceksın yada oktaykan ıle goruseceksın bu arada ılanda 800 tl ıstıyorlar sıfırı zaten 1,000-1100 tl arası artı taksit yaptırıp alma ımkanın olur bırde eıbach prokıt yerıne ben olsam sportlıne alırım 5 cm indiren proline var mı ben proline hıc gormedım
Proline 4 cm indiriyor sportline fazla Tr yollarına bence
Sıfırı 1000 tl civarında ise iyimis

yol tutuş için olması gereken şey amortisör...
yay ile yol tutuş artıranlar amortisör takarsa ayda bile viraj döner :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt