Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple Temizlik

Bence de Meguiars en azından şu an piyasadaki en iyi ürünler bu markanın naçizane fikrim

Erhan bizim bakirkoydeki meguiars yetkili bayii di mi? Murat Bey sahibi..

Abi Ardalar varken yetkiliydi, o zaman sık sık gidiyordum. Sonra Arda'ların sözleşmesi bitince devrettiler. Yeni sahipleri sözleşmeyi uzatmak için başvuru yaptık demişti ama uzatıp uzatmadıklarını bilmiyorum. En son gittiğimde de senle karşılaşmıştık zaten :)

Edit : Yetkili abi, offical sitede var.

Abi Ardalar varken yetkiliydi, o zaman sık sık gidiyordum. Sonra Arda'ların sözleşmesi bitince devrettiler. Yeni sahipleri sözleşmeyi uzatmak için başvuru yaptık demişti ama uzatıp uzatmadıklarını bilmiyorum. En son gittiğimde de senle karşılaşmıktık zaten :)

Edit : Yetkili abi, offical sitede var.

Tamam ben de gordum simdi..gunes acsin da ic dis guzel bir temizlige sokucam...

Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim Aziz'in bahsettiği yerden randevu aldım yakın olması ve Megıuars ürünlerini kullandıkları için koltuklarım leş işçilikleri hakkında resim vb. yorumlarımı kısmetse yarın akşam eklerim...

ben 330 a maslak meguairste yaptırmıştım. Mükemmel bir işçilik ve temizlik var. Nakit 280 yapıyorlardı.

Geri
Üst Alt