Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klip indirme

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Klip cdsi yapmak için kullandıgınız bir klip indirme programı varmı? wondershare diye bir program yükledim ben klipleri indiriyorum fakat dvd yapıp arabada denemedim henüz sd karta atıp arabaya taksam klipleri çalıştırırmı sizce? wondershare dışında sizin kullandıgınız yada önereceğiniz program varmı?

Not: mac kullanıyorum

ares veya limewire kullanılabilir bence..klip indirme programı değil de,herşey indirme programı:) ya da jdownloader kurup, hotfile dan premium satın alıp, yeryüzündeki herşeyi, gayet hızlı ve kaldığı yerden devam özellikli indirebilirsin..(mac a uyumlu olur mu,fikrim yok,hiç kullanmadım)

ekleme: klipleri bir klasöre topladıktan sonra dvd formatına çevirebilirsin..hatta arabaya attığında, arayüzde, içerdeki kliplere birer resim atayarak,resimden klip seçip izleyebilirsin..

ares veya limewire kullanılabilir bence..klip indirme programı değil de,herşey indirme programı:) ya da jdownloader kurup, hotfile dan premium satın alıp, yeryüzündeki herşeyi, gayet hızlı ve kaldığı yerden devam özellikli indirebilirsin..(mac a uyumlu olur mu,fikrim yok,hiç kullanmadım)

ekleme: klipleri bir klasöre topladıktan sonra dvd formatına çevirebilirsin..hatta arabaya attığında, arayüzde, içerdeki kliplere birer resim atayarak,resimden klip seçip izleyebilirsin..

Harun Limewire kapandı kardeşim

Evet limewire kapantı 2 ay kadar önce. Ares alternatif olarak iidir, ben onu kullanıyorum tavsiye ederim..

Geri
Üst Alt