Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Sorunu

rsnalp

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize merhaba bikaç ay önce 2001 model leon signo alarak ailenize katılmış bulunmaktayım. Araç ilk aracım o yüzden çok fazla bilgi sahibi değilim yalnız şöyle bir problemimiz var yazın klima gayet güzel çalışıyordu fakat şu soğuk günlerde klimayı açmak istesem de bazen açılıyor bazen açılmıyor bunun sebebi nedir? Normalde motorun fanını kullanıyorum ama geçtiğimiz günlerde dikkatimi çekti klima düğmesine bastığımda normalde ekranda görünmesi gereken o simge gelip geri gidiyor bazende sorunsuz basınca geliyor bunu neden yapar?

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Arkadaşlar hepinize merhaba bikaç ay önce 2001 model leon signo alarak ailenize katılmış bulunmaktayım. Araç ilk aracım o yüzden çok fazla bilgi sahibi değilim yalnız şöyle bir problemimiz var yazın klima gayet güzel çalışıyordu fakat şu soğuk günlerde klimayı açmak istesem de bazen açılıyor bazen açılmıyor bunun sebebi nedir? Normalde motorun fanını kullanıyorum ama geçtiğimiz günlerde dikkatimi çekti klima düğmesine bastığımda normalde ekranda görünmesi gereken o simge gelip geri gidiyor bazende sorunsuz basınca geliyor bunu neden yapar?

Muhtemelen klima motorundan kaynaklaniyor bi elektirikciye baktirmakta fayda var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
sanırım bu seatların handikapı klima ve kalorifer sorunları. benim aracımda klima iyi soğutuyor ama arka fonda dalga sesi var.giden gelen bir ses:)))

Signolarda sanırım belli bir km sonrasında elektrik sorunları yaşanıyor. Birkaç arkada daha aynı araçta elektrik sıkıntıları yaşamıştı. @dadaş34 'ın da dediği gibi aracı iyi bir elektrikçiye götürün. Komple gözden geçirsin aracınızı.

Tamamdır arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim :)

Geri
Üst Alt