Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klasik Otomobiller 2

burdan uretıldıgıne daır bısı anlamadım ama enteresan uretımı devam edıyo pekı ulkemızde bukadar cok satılan bır arac neden gelmıyo:S

artık standartları karşılamadığı için. yanlışm yoksa mısır etiyopya gibi yerlerde satıyorlar.

eğer 131'in bi versiyonu kabul ettiğimizde şahin,doğan,kartal üçlüsünü hangi seriye koymalıyız?

şahin doğan gibi araçların hepsi seat 131 de dahil olmak üzere fiat 131 in devamı. hatta buradaki üretim bantları italyadan 2. el gelen eski 131 bantlarıydı.

doğan = donanımlı şahin
kartal = stationwagon şahin. yani şahin variant :D

hepsi = fiat 131 = seat 131 :D

şahin doğan gibi araçların hepsi seat 131 de dahil olmak üzere fiat 131 in devamı. hatta buradaki üretim bantları italyadan 2. el gelen eski 131 bantlarıydı.

doğan = donanımlı şahin
kartal = stationwagon şahin. yani şahin variant :D

hepsi = fiat 131 = seat 131 :D

Şahin Variant :D :D :D

şöyleki.. evet 131den sonra çıkan modeller şahin kartal ve doğan...
ama şuan 131 in üretimi yok demeye çalışıyorum ben. şahinle ilgilenirsek başka bi konu altında onu da konuşabiliris elbette.

şöyleki.. evet 131den sonra çıkan modeller şahin kartal ve doğan...
ama şuan 131 in üretimi yok demeye çalışıyorum ben. şahinle ilgilenirsek başka bi konu altında onu da konuşabiliris elbette.

fiat adı altında bakarsak yok. ama sadce eski 131 görüntüsü yok. şase motor aktarma zaten bir 131.

Geri
Üst Alt