Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirmiizi şeytan "10 AS 757"

Sen O bagajın Bi resmini çekip paylaşabilirmisin Mirim hakkat merak ettim bak şimdi:confused:
kardeşim sana zahmet facedem de videolarda vardı bi bakarsan tam belli olmuyorda bass kabini istemediğim halde çok büyük oldu sağ tarafıda baştan sona lpg tankı gibi dolu, oynatınca hava kaçırıyor zamanında yer kalsın diye küçük tank attık kornayı çalmadı 25 litre 135ps lik.. lastik değişmek istesek büyük eziyet...:)

kardeşim sana zahmet facedem de videolarda vardı bi bakarsan tam belli olmuyorda bass kabini istemediğim halde çok büyük oldu sağ tarafıda baştan sona lpg tankı gibi dolu, oynatınca hava kaçırıyor zamanında yer kalsın diye küçük tank attık kornayı çalmadı 25 litre 135ps lik.. lastik değişmek istesek büyük eziyet...:)
Gardaş rakı var şalgam var Sıra gecesi var Scania var leonun bagajı nerde bi link versen:eek:key:

Feridun gardas ne alaka Leonun bagajında cargonun hava tankının ne ısı var ne amaçla taktin onu oraya??
Oldu olacak vebosta,yay yerine körük felanda takaydın birader?? Ne ettin sen ya..
ulvi bey benim merak biraz farklı lastik jant tampon yerine kamyon tır modifiyesi gibi severim hava tankını havalı korna için yaptırdım vebestoyuda düşünmüyor değilim yani :eek:key: zevk meselesi kornam bi tanedir ama sırf çeyiz düğün konvoylarında baştacı ederler:)

http://www.facebook.com/Kamyon.Egzo...457396409513&set=vb.1690220101&type=3&theater sonuna doğru az gözüküyor tank alta tabi üstte tankı kamufle etmek için çanta var

Bagaj Diye bişey Kalmamışki gardaş senin arabada buna yapmak istesende ses izolasyonu yapamazsın yer yokki bagaj da tamamen izolasyonlu :D

Fakat O bagajın Günüz gözüyle bi fotoğrafını bekliyorum.. Hatta Kornanında videosunu çok ilgi çekeceğine eminim zaten türkiyede tektir zannımca:eek:key:

ulvi bey benim merak biraz farklı lastik jant tampon yerine kamyon tır modifiyesi gibi severim hava tankını havalı korna için yaptırdım vebestoyuda düşünmüyor değilim yani :eek:key: zevk meselesi kornam bi tanedir ama sırf çeyiz düğün konvoylarında baştacı ederler:)

Gardas bizimde aile şirketimiz var sehirici kum nakliyesi ve hafriyat ısleri yapan..çocukluğumdan beri kamyon ve tırlara aşina büyüdüm..her markasını az çok bilirim ama hiç Leonun bagajına cargonun hava tankının konabilecegi aklıma gelmezdi..vallahi tebrik ederim..yaratıcı olmuş,fakat sadece havalı korna icin bagajda o kadar yeri işgal etmesi düşündürücü ama sen sorun etmiyorsan bize beğenmek düşer..

Kardeşim aracında sende plakan gibi "10"numara.. takibindeyiz üstad

Emeğine sağlık...

Kardeşim aracında sende plakan gibi "10"numara.. takibindeyiz üstad

Emeğine sağlık...

Bagaj Diye bişey Kalmamışki gardaş senin arabada buna yapmak istesende ses izolasyonu yapamazsın yer yokki bagaj da tamamen izolasyonlu :D

Fakat O bagajın Günüz gözüyle bi fotoğrafını bekliyorum.. Hatta Kornanında videosunu çok ilgi çekeceğine eminim zaten türkiyede tektir zannımca:eek:key:
evet türkiye de tektir zamanında çok uğraştım maddiyat bi kenara sırf bu çeşit çalan marco orjinal kornayı istanbuldan 12 voltunu almak için hediye fıstık gönderdim göbülük a.ş hatır için sattı...
videolarda fazla ses çıkmıyor artık bilmem kaç desibel ama çalınca hatırı oluyor:)

http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=1679996535002&set=vb.1690220101&type=3&theater
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=1679977894536&set=vb.1690220101&type=3&theater

Geri
Üst Alt