Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kimlere STOP zevki yaşattınız:)

Gökhan abi 2 tane video izledim, CDI yani dizel olanı 204hp 500nm - 100-200'e 22-23 saniyede çıkıyor. Yol şartı vs. filan nasıldır bilemiyorum ama hızlanma aynı. :) 200'e kadar. 200'den sonrasına bakmak bile istemem zaten :) Senin dediğin model benzinli mi dizel mi? dizelde 7Gtronic yok diye biliyorum. Touchpad var yazıyor sitede.

Auris le kapıştım ve resmen dalga geçtim. Frene basıyordum kafalayıp tekrar geçiyordum.

Ama bir müşterinin bmw (520 2001 model) sini izmitten almaya gitmiştim. Dönüşte bmw ile hyundai getz dizeli geçemedim ve orda da o çocuk benle dalga geçmişti :)

Naptın abi, geçemez :)
Leon varken bi tane CGI ile bahçeşehirden çıktık makas ata ata gidiyoruz. En ufak düzlükte fena ayırıyodu. :) Hızlanma olarakta hayatta geçemez. He o 7.viteste olur ben 3.-4. viteste olurum gaza basarız o zaman belki :D Yazılım yapılırsa benim araca son hızda yine geçemez ama ara hızlanmalarda 200-220'ye kadar açar farkı. 230-240'a gelene kadar ben o gelir yanıma geçer diye düşünüyorum :)
7 ileri dediğine göre CGI'ları diyosun abi, CDI'ilerde 6ileri otomatik mi 5 ileri otomatik mi ne var touchpad.

Benim 100-200 21-22 saniyeden hesapla işte abi, o CGI'ların 100-200ünü de hesapla :) sonuç ortaya çıkar :)

Polo GTİ E250 CGI yı geçiyor'test edilip görülerek sabittir.Senin araca revo,abt gibi bir yazılımla geçeceğini düşünüyorum.Mercolarn 1.8 motorlarını begenmıyorum 90.000 euroluk arabyı 50.000 TLlık araba geçmemeli.En azından 240 250 bg olmalıydı E serisi..

tabiki normal bir x5 in tozunu yutarım :) normal bir x5 lede yarışa girmem zaten belki trafikte makasla geçebilirsem geçerim şunuda söyleyim ben biriyle yarışa girersem hiç bişe umrumda olmaz virajmış takla atacakmışım hiç düşünmem sadece geçmeyi düşünürüm ve benden güçlü araçlarıda bu şekilde geçerim

Kardeşim Maşallahın var ya Trafik canavarı size KarsınızDa hic bir şeyi düşünmüyorsan Karsında götürecegin Masum insanLarı düşünsen iyi edersin o zaman Kimse senin Ceremeni Cekmek zorunda değil Sönecek hayatları düşün İnsanLarın hayata ışıl ışıl bakan gözLerinin Işıltısını Alma :)
Şöförlügün Ne kadar iyi olursa olsun Senden güçlü arabaLarıda ne kadar ayırırSan ayır Dip gazla dibinde biterler Yada AdamLar GençLer avunsun diyorLardır :eek:key:Ben 9 yaşımdan beri direksiyonLa temasım var hic benden güçlü arabalara kafa tutmadım sadece arabayı yıpratmış Olursun ..

burasıda haydar dümenın sayfasına dönmus hanı posta gazetesınde soruları cevaplıyorlarya? :D haydar dümene soruyor cocuk işte hocam benımki 25cm yazarken utanıyorum felan ! haydar dümende cevap yazıyorkıı oğlum neden utanıyorsun buraya 25den asaya kımse yazmıyor zaten :D

Klasik bir söz ama... sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz :)
Ayrıca yetkililerden bir istekte bulunacağım; her ile bir pist yapılsın, kapışan orda kapışsın. Hiç kimsenin, kimsenin hayatıyla oynamaya hakkı yok.

Gökhan abi 2 tane video izledim, CDI yani dizel olanı 204hp 500nm - 100-200'e 22-23 saniyede çıkıyor. Yol şartı vs. filan nasıldır bilemiyorum ama hızlanma aynı. :) 200'e kadar. 200'den sonrasına bakmak bile istemem zaten :) Senin dediğin model benzinli mi dizel mi? dizelde 7Gtronic yok diye biliyorum. Touchpad var yazıyor sitede.

Dizel almayı düşünüyorum,dizeller benzinlilerden daha atak cünkü 190 nm lik bir tork farkı var inanılmaz tepkimeler veriyor..

Kardeşim Maşallahın var ya Trafik canavarı size KarsınızDa hic bir şeyi düşünmüyorsan Karsında götürecegin Masum insanLarı düşünsen iyi edersin o zaman Kimse senin Ceremeni Cekmek zorunda değil Sönecek hayatları düşün İnsanLarın hayata ışıl ışıl bakan gözLerinin Işıltısını Alma :)
Şöförlügün Ne kadar iyi olursa olsun Senden güçlü arabaLarıda ne kadar ayırırSan ayır Dip gazla dibinde biterler Yada AdamLar GençLer avunsun diyorLardır :eek:key:Ben 9 yaşımdan beri direksiyonLa temasım var hic benden güçlü arabalara kafa tutmadım sadece arabayı yıpratmış Olursun ..

naptın kardeşim resmen katil yaptın beni ben umrumda olmaz derken kendim için söylemiştim başkasının hayatıyla niye oynıyim mesala örnek veriyim yol boş ben normal gidiyorum sonra benden güçlü biri gelip bana bulaşıyo sonra basıyo gidiyo bende peşine basıyorum viraj var o yavaşlıyo cesaret edemiyo ben onu geçerek dip gazla viraja giriyorum burda ne olur yol boş yaya zaten yok en kötü ihtimal olan bana olur bunu demek istemiştim :)

Geri
Üst Alt