Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kil isteyenler ..

Aracınızın vernik yüzeyine yapışmış yıkama ve boya koruma işlemi ile çıkmayan, yüzeyin pürüssüzlüğünü engelleyen yabancı maddelerin boyadan sökülüp atılmasını, cam hassasiyetinde polish ve wax uygulamalarına mükemmel bir zemin hazırlanmasına imkan verir. Uygulaması çok kolaydır. 50 gr.lık paketler halinde satılmaktadır. 25 gr. kil bir aracın yüzeyinin temizlenmesi için yeterlidir. . Kayganlaştırıcı olarak quik detailer vb. ürünler yada sulandırılmış sıvı sabun kullanılabilir.

ya bende ıstıyorummmmmmmmmmmmmmmm.

---------- Post added at 12:57 ---------- Previous post was at 12:34 ----------

kil lazım bana aranızda 5 er 10 gram yollasanıza toparlayıp

bu nasıl kullanılıyor suya katıp aracı mı yıkıyosun nedir anlamadım ?

hako oyun hamuru gıbı dusun kaportayı ıslatıyosun azcık spreyle sonra ustunu bu kılle suruyosun

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

zımpara yapar gıbı

ben bundan tek basıma alsam cok mu olur.yada ankaradan 1 kac ksı toplanıp alsak nasıl olur

---------- Post added at 13:12 ---------- Previous post was at 13:11 ----------

http://www.malzemem.com/urun/ -clay-blue-vizlo-kil-(1-kg) .aspx
arkadaslar burdanda alabılırız karar sızın 50 gram yerıne 100gram bolusuruz burdan

zımpara gıbı dedıgı gıbı ıslak zımpara gıbı . fakat zımpara yapmıyor tam tersı boyaya hıc bır zararı yok ınceltmıyorda temızlıyoz gozle gorulmeyen kırlerı ele takıla pastanın cıkaramadıgı

abi istanbuldan alalım ıste ya ne gerek var yurt dısına

Geri
Üst Alt