Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kil isteyenler ..

tamadır arkadaslar bıttı odeme seklını ılk mesajda belırttım sıparısıverınce herkes ohesaba yatırır sıparıs formunu koycam

tamadır arkadaslar bıttı odeme seklını ılk mesajda belırttım sıparısıverınce herkes ohesaba yatırır sıparıs formunu koycam

murat başka ürünleride temin etsek madem yollama işi olcak hepsini aradan çıkarmş olsak nası olr ? mesela kilden sonra gerekli olan ne war . güzel bi pasta yada cila ?

elbet gorusruz elden verırım sana..

bu arada bi ara kullanm seklını falan anlatırsan ıyı olur

kullanım seklını resımlı olarak koycam ozgur ... bıde dıcegım getırtırızde 10 kısııcın zor bıde burdan temın edılebılıyor meg ve autoglym malzemelerı , manzerma olabılır oda 1lt gelıyor yada 250 ml ellede guzel cızık cıkarıyor

---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:40 ----------

mesela meguıars urunlerını bıdonla alırız bolusuruz , hyperdressıng ,all purpose cleaner bu tarz urunler

b en 1 tane 100 gramlık bar ıstıyorummm.

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

tech de bırı collıante 915 satıyodu noldukı.

Ya şimdi ben bu şeyden alamıyo muyum Muratcan kaçırdım mı treni :)

Gece açılmış konu ama kapış kapış gitmiş anlaşılan kil =)

aynen ole oldu 500 gram getırıoruz 50 50 boluscez daha fazlasınada benım kart ızın vermez ... ınternet ıcın aldıgım ıcın lımıtım cok degıl

Geri
Üst Alt