Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KGS dolumu

ZGR

Kayıtlı Üye
shellin kgs özellikli smartcardı olanlar artık shell lerden dolum yapabilecekmiş

Shell ve Halkbank'ın işbirliğiyle sunulan Shell Club Smart Card, Nakit KGS özelliğiyle sürücülere büyük kolaylık getiriyor. Artık sürücüler anlaşmalı Shell istasyonlarında KGS'lerini istedikleri gün, istedikleri saatte doldurabiliyor.

böyle bişi bayaadır vardı sanki zigorum..

ben yeni diye biliyorum valla değilse sileriz sorun degil :D

ben bilmiyordum sağol özgürcüm bilgi için..

Walla en aşağı 7 8 aydır var bu uygulama yeni duyuluyor. Benim KGS vardı koprudeki Ziraatbanka ugradım kapalıydı gişeden doldugunu bilmiyodum orda duran bi satıcıdan aldım 30 TL ye içinde 20 TL yüklüydü Shell lerde kart 2 liraymış Doluma gittiğimde kart yok satıyor diyodu adam...

var var bendede var ogs olmasına ragmen bagzen ogs doluo aksam saatı kgs bos olunca ordan gecıom dıe aldım..guzel bıse her shellden doluoo ugrasıom karayolları orası burası dıe...

var var bendede var ogs olmasına ragmen bagzen ogs doluo aksam saatı kgs bos olunca ordan gecıom dıe aldım..guzel bıse her shellden doluoo ugrasıom karayolları orası burası dıe...

Hocam yanlışınız var her shelden dolmuyo yanlız. Ben bikere ortada kaldım oyle sanıp :)

Hocam yanlışınız var her shelden dolmuyo yanlız. Ben bikere ortada kaldım oyle sanıp :)

ben her sheelden bılıodum yanlısım olabılır kusura bakmasın kımse :D yanlıs bılgı ozmn..ama yınede guzel kgs kullanan ıcın bagzı shelden dooluoo :D:D

iyiymiş ya ben de ilk defa duydum sağolasın özgürüm

beyler alin OGS bitsin gitsin yaaa, ne ugrasio duruyorsunuz kgs ile. harcadiginiz vakite ve bos oldugu zaman ki kafanizda yaptigi gereksiz dusuncelere yazik :)

Geri
Üst Alt