Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

Çok geçmiş olsun Allah beterlerinden korusun kimsede birşey olmaması güzel ama aracını seven birinin bunu görmeside can sıkıcı.

xx

Çok geçmiş olsun daha beterinden saklasın Rabbi'm Vardır Herşeyde Bir Hayır Canını Sıkma Olacak Olur Bunun Önüne Geçemezsin.Sana Vuran Adamda İStemezdi Kaza Yapmayı Ama İşte Kaza geliyorum demiyo maalesef.Kimseye birşey olmamasına sevindim.Araçta demir parçası değil mi yaptırılır olur biter.can kaybı olmaması güzel.Üzücü arabana olması ama napacaksın işte sağlık olsun.Suç benim gördüğüm kadarı ile resimlerden anlayacağım adamın senin ona yandan önüne vurma şansın yok zaten o gelip sana vurmuş gibi görünüyo.

geçmiş olsun, Allah beterlerinden korusun

GeçMiş olsun Abi Allah beterinden saklasın böyle trafikte kafasını çevirip bakmayan adamın.................( noktalı yeri icinizden geldigi gibi doldurmanız önemle rica olur)

Çok geçmiş olsun kardeşim, Allah korumuş.

Daha önce ben de benzer bir kaza yapmıştım. Aylarca kazasız araba aradım, aldım, 2. haftasında geçiş üstünşüğünün bende olduğu bir kavşakta, herkes durup beklerken aradan bir dengesizin biri (bayan) sağına bakmadan önüme fırladı. Ortalayarak vurmuştum. Yanımda da eşim vardı ve tam 9 aylık hamile idi. Emniyet kemerlerimiz takılı tabi ki. Neyseki kimseye birşey olmadı çok şükür, benim aracım hariç. Gerçi sadece tampon ve tampon demiri değişti, bir de kaputun ucu düzeltilmişti.

Çok üzüldüm..Geçmiş olsun Levent kardeşim...

acayip tehlikeli kor gerzek sacma sapan bi birlesme noktasi. ayni ozgur gibi 4-5 defa etrafima bakmadan gecmiyorum ordan

çok geçmiş olsun kardeş, işe gidip gelirken herzaman o kavşağı bende kullanıyorum gerçekten çok tehlikeli bi yer orası

Geri
Üst Alt