Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım! Esp devreye giriyor?

LEONISM ,@Turhal, @ceycey11, @akın, @nmn61, @setnogrom,
Sizlere teker teker teşekkür ederim.

geçmiş olsun güzel lastiklerin tutmuyo mu yolu
Lastikler tutuyor Briedstone potenza var üzerinde ama. yol hem toz hem de hafif ıslaktı..

İbocum geçmiş olsun dostum,nazar değmiş beyaz meleğime. :(
Sorma Serkan abi. 1aydır yıkatmıyordum. 1gün önce yıkatmıştım..

Gecmis olsun.hasardan ötürü esPnin referans aldığı degerler değiştiği için devreye girmesi normal..arızalı parçalar değişip rot ayarı yapıldıktan sonra sorun kalmaz..
Bakalım parçalar belli olsa, sonradan başka birşey çıkmasında..
Çünkü eski aracımla kaldırıma çıkmıştım. Alt motor koruma vardı ama karter çatladı. Görünürde hiçbir sıkıntı yoktu ama 3ay sonra direksiyon kutusu kitlendi.. Bu şekilde olmaması için tüm ihtimalleri öğrenmeye çalışıyorum..

Serhat evet lastik dışa açıldı. Çekici ile yolladım aracı. Bakalım çok içe giripte aks lere kadar giripde mahvetmemiş olsun. Bu arada hızım 30-40km arasındaydı. Ne geldiyse bu hızda geliyor zaten başıma:(

kardeşim 30 -40 deme kaymaya başlayına kaç ton basar kimbilir o ben yaz ayında 30 km giderken bir kaza yaptım araba pert oldu google dda var benim kaza şaka gibi bişey

geçmiş olsun..
ESP, ABS sensörleriyle tekerlerin dönüş hızı farkına göre aracın nerden kaydığını algılayıp müdahale eder..tekerlerden biri olması gereken açıdan farklı bi açıda dönerken doğal olarak hızı da diğerlerine göre farklı olur..oluşan bu fark da ESP'ye aracın kaydığını iletir..bu yüzden de ESP'nin sürekli müdahale etmesi normal..velakin aracı o şekilde hareket ettirmek araca daha fazla zarar vermekten başka bişi yapmaz zaten..

Geri
Üst Alt