Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ve ölüm !!!

Hepimizin bası sağolsun arkadaslar yaşamla ölüm arasındaki o ufak çizgi bizi sevdiklerimizden alıp götürüyor dün olduğu gibi yarım saat önce yanımda olan arkadasım artık aramızda sevenlerinin yanında Y O K. ne olur arkadaslar o gaz pedalına basarken iki kere düşünelim unutmıyalımki o biranlık heyecan herseyimizi elimizden alıp götürebiliyor.

emir kardeşim başın sağolsun. bizi uyarırken bu konuda gereken hassasiyeti artık seninde göstereceğini duşunuyorum. allah sabır versin kardeşim.

Vadesi dolmuşsa olacağa çare olmaz ancak kemerin önemini bir kez daha görüyoruz :( , Allah kalanlarına sabr versin gerçekten zor bir durum...

Babam sabah haberleri okumuşsa ve görürse arabayı kesin arar akşama. Haklı olarak tabi...

Allah rahmet etsin.
üzücü bi olay dikkat lütfen.

Vadesi dolmuşsa olacağa çare olmaz ancak kemerin önemini bir kez daha görüyoruz :( , Allah kalanlarına sabr versin gerçekten zor bir durum...

Babam sabah haberleri okumuşsa ve görürse arabayı kesin arar akşama. Haklı olarak tabi...

sabah kalktığım iki karış kar vardı akfıratta. okan universitesi akfırat kampusune gidenler görmuştur. babamla ofise giderken biraz seri kullanmak isteyince babamdan zılgıtı yedim valla. dikkatli kullan basma ne acelen var ne olduğunu anlamzsın birden kayarsın. dedim sakin ol sıkıntı yok. haberi okuyunca aslında babamın ne kadar doğru söylediğini ve tecrubeli insanların dediklerini dinlemenin ne kadar öneli olduğunu bir kez daha öğrendim. buyuklerimizin dediklerini kulak ardı değil kulağımıza kupe yapmakta fayda var.

Allah rahmet eylesin herşeyin boş olduğunun nefes almanın değerini böyle kötü şeyler başımıza geldiğinde anlıyoruz malesef. Tüm sevenlerinin hepimizin başı sağolsun Allah ailesine sabır versin.
İbret almak gerek herşey saniyelik arabaya değil hayatımıza makas atmayalım lütfen:(

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.Yaralanan arkadaşa da acil şifalar diliyorum.

Tanımıyorum ama üzüldüm, mekanı cennet olsun, yakınlarına sabır versin...

Allah rahmet eylesin,taksiratini affetsin..Emir seninde basın sagolsun dostum Allah yakınlarına sabır versin.

Allah rahmet eylesin artık Trafik kurallarına uyalım diyorum!!!
Kimsenin 3 kuruşluk zevk için geride kalanlara bunu yasatmaya hakkı yok artık dikkat edelim arkadaslar bakımlarımızı mümkün olduğunca vaktinde uyku düzenimize dikkat edelim ilaç alıp araç kullanmıyalım Trafik kurallarına dikkat edelim ve bunun yanında kendi sağlığımızada bakalım herkezi chek up a davet ediyorum en yakın bir hastaneye ...

Geri
Üst Alt