Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kayseri 14 subat bağ organizasyonu ve eklenmeyen resimler

canını yerim senin varlığın yeter ben cizerim kestanaleri

Bu sefer ben cızacam oo Kestanelerii puhaha
Süprüzi açıklayında Millet bi süprüz okusun yaff Kazım aBii :D
Bu arada Cezamız Neymiş Onu soralımda Bi :D Kim dedi size sevgileler gününde yapın diye Habil abiyle işimiz yok gelip kestanemi cızsaydık puhahapuhaha

ceza konusu ben buluşmaya gelen arkadaşların depolarını doldurdum gelmeyenler haklarını kaybettiler

bu buluşmaya gelmeyen veya geleyenler diğer buluşmaya gelirken 1kg sucuk getiriyorlar duyrulur

ceza konusu ben buluşmaya gelen arkadaşların depolarını doldurdum gelmeyenler haklarını kaybettiler

bu buluşmaya gelmeyen veya geleyenler diğer buluşmaya gelirken 1kg sucuk getiriyorlar duyrulur
ooo 8- 10 kilo sucuk olur :D madem ögle nevsehir organizasyonuna kuzu alsınlar 1 tane fit olalım:D:eek: yapıstırr:cool:

sen keserim dersen bizde destek cıkarız onlara :eek:key: senin meshur saç kebabını yesinlerde kendilerine gelsinler

Geri
Üst Alt