Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaygan Yol ve Sonucu

can

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,360
merhaba arkadaslar.Bugun sabah çok yakın bir arkadasımın kardeşinin kaza haberıyle uyandık.Hemen kalkıp kaza yerıne gıttık arkadasımla.gıttıgımızde hurdaya dönmüş iki tane araba ve ambulans bekleyen 4 yaralı vardı bunlardan bırıde yakınımızdı.kaza ,yakınımızın yolun kenarında camur yuzunden dıreksıyon hakımıyetını kaybetmesı sonucu karsı serıde gecerek kafa kafaya çarpışması sonucu olmuş.diger arabadakılerın durumunu bılmıyorum ama yakınımızın vucudunda üç kırık var.araçlar birisi A3 digeride Corolla.
benım dıyecegım bugunlerdekı hava kosullarıından dolayı herkesın daha da dıkkatlı olması.arac ne kadar iyi olursa olsun ne esp işe yarıyor ne başka bişey.19f55a413fad23590b62b5ada1e28bce.jpg
 
geçmiş olsun
hayati bi tehlike yok dımı
 
araç full muş değilmiş bi işe yaramıyor walla neyse çok büyük geçmişler olsun abi...
 
Çok geçmiş olsun Can evet bu havalarda çok dikkat etmek lazım.........:(
 
Geçmiş olsun yaralı arkadaşlara Allah acil şifalar versin....
 
Çok geçmiş olsun...Sadece yağışlı havalarda değil,her zaman tedbirli ve dikkatli olmak gerekiyor...
 
Geri
Üst Alt